Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Teraz 600 zł premii za polecenie godnej zaufania Opiekunki!

Wszyscy Opiekunowie zatrudnieni w ATERIMA MED wiedzą, że skuteczne polecenia nagradzamy premią. W kwietniu i maju podnosimy premie za polecenia – teraz możesz zyskać aż 600 zł brutto!

By polecić nam na przykład godną zaufania koleżankę, wystarczy, że skontaktujesz się z ATERIMA MED i podasz nam dane polecanej osoby – czyli imię, nazwisko i numer telefonu. Pamiętaj, by wcześniej zapytać o zgodę Twoją koleżankę. Jeśli wskazany kandydat podejmie z nami współpracę i przepracuje minimum 30 dni, wypłacimy premię bezpośrednio na Twoje konto.

Teraz dodatkowo podwyższamy premie z 400 zł do aż 600 zł brutto, ale pamiętaj – ta oferta jest ważna tylko w czasie najbliższych tygodni.

Aby otrzymać wyższą premię za polecenie zarówno przekazanie danych kandydata, jak i jego wyjazd do pracy w Niemczech z ATERIMA MED musi nastąpić w kwietniu lub maju 2019 r. Premię wypłacamy, kiedy polecana osoba przepracuje minimum 30 dni w Niemczech. Wszystkie pozostałe zasady w zakresie poleceń pozostają bez zmian i znajdziesz je w swojej umowie.

Szczegóły dotyczące warunków przyznawania premii i przekazanie danych polecanej osoby można kierować do nas:

  • pod numerem telefonu: +48 12 341 15 15
  • e-mailowo na adres: opiekunki@aterima-med.pl

Przeczytaj, co o systemie poleceń mówią jego uczestniczki. To Opiekunki ATERIMA MED, które już kilka razy odebrały premię za polecenie firmie nowego pracownika:

 

"Dlaczego polecam ATERIMA MED innym? Dlatego, że jest to wiarygodna firma i wypłacalna na czas – to przecież ważne dla opiekunów. Sama kiedyś szukałam wiarygodnej firmy, buszowałam w internecie, sprawdzałam co piszą ludzie, którzy pracowali w Niemczech. Inne firmy nie miały dobrych opinii, bałam się zacząć z nimi pracować, żeby nie zostać oszukaną, nie pracować na darmo. A o ATERIMA MED czytałam same pozytywne opinie, zdecydowałam się na wyjazd i jestem zadowolona.
Cały czas aktywnie polecam firmę. Namawiam szczególnie takie osoby, które wyjeżdżają prywatnie – żeby zmieniły pracę na legalną i dorobiły do emerytury. Nawet wracając kiedyś z Niemiec w autobusie, poznałam znajomą, która żaliła się, że nie może znaleźć pracy. Powiedziałam, że mogę jej pomóc dołączyć do ATERIMA MED."
Danuta Frydrych

"W ATERIMA MED pracuję już długo, czuję się bezpiecznie. Mam dobry kontakt z Koordynatorami, jeszcze mnie nigdy nie zawiedli. Jeśli coś się dzieje – dzwonię, mogę porozmawiać. Jestem gadułą, a tu nikt mi nigdy nie powiedział, żeby nie zawracać mu głowy albo że nie ma dla mnie czasu. No i pensja też jest na czas.
Dziewczyny, które poleciłam się sprawdziły, wyjeżdżają z ATERIMA MED do tej pory i są zadowolone ze współpracy. Jeśli kolejna znajoma mnie zapyta o opinię – na pewno firmę polecę."
Alicja Krzosek

W ATERIMA MED nagradzamy również polecenia nowych rodzin w Niemczech. Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu: 12 341 15 95.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy