Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

12-14 grudnia - wybrane biura ATERIMA MED będą niedostępne

Wszystkich kandydatów i pracowników z Gdańska, Szczecina, Katowic i Łodzi zapraszamy do naszych biur od poniedziałku 17 grudnia. W dniach 12-14 grudnia nasze oddziały w tych miastach będą wyjątkowo niedostępne.

Chciałeś odwiedzić nas jeszcze w tym tygodniu? Zapraszamy do naszego biura we Wrocławiu oraz do centrali w Krakowie. Nasi pracownicy z Gdańska, Szczecina, Katowic i Łodzi w środę, czwartek i piątek wezmą udział w ważnych szkoleniach - dlatego część naszych oddziałów będzie zamknięta.

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerami telefonów poszczególnych biur oraz infolinii: +48 12 341 15 15. 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy