Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

ATERIMA MED zwycięzcą Rankingu firm opiekuńczych!

Zwyciezca ranking firm - opiekunki24.pl

Mamy przyjemność przekazać, że nasza firma zajęła pierwsze miejsce wśród firm z branży opieki nad osobami starszymi! Autorem rankingu jest portal Opiekunki24.pl. Dziękujemy za tak szczególne wyróżnienie!

Portal Opiekunki24.pl przeanalizował oferty pracy kilkudziesięciu firm, które świadczą usługi opieki nad osobami starszymi w Niemczech. Autorzy rankingu sprawdzali aż 40 kategorii – wśród nich były kluczowe np. opieka koordynatora czy własne biuro, ale także te rzadko spotykane – jak na przykład telefoniczne dyżury pielęgniarki czy posiadanie przez firmę certyfikatu ISO. ATERIMA MED uzyskała w Rankingu aż 37 punktów na 40 i tym samym zajeliśmy w tabeli pierwsze miejsce i zaszczytny tytuł Najlepszego pracodawcy dla opiekunów osób starszych w Niemczech.

- Cieszę się, że taki ranking powstał, bo dzięki niemu osoby szukające pracy w opiece w Niemczech mogą łatwo sprawdzić, która firma może im zaoferować najwięcej – mówi Katarzyna Jędrzejek, Kierownik Działu Koordynacji i Wsparcia Opiekunów w ATERIMA MED. – Jesteśmy dumni z naszego pierwszego miejsca. To wynik naszej wieloletniej pracy i starań wszystkich członków naszego zespołu.

Ranking firm portalu Opiekunki24.pl można zobaczyć TUTAJ.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy