Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

ATERIMA MED zwycięzcą Rankingu firm opiekuńczych!

Zwyciezca ranking firm - opiekunki24.pl

Mamy przyjemność przekazać, że nasza firma zajęła pierwsze miejsce wśród firm z branży opieki nad osobami starszymi! Autorem rankingu jest portal Opiekunki24.pl. Dziękujemy za tak szczególne wyróżnienie!

Portal Opiekunki24.pl przeanalizował oferty pracy kilkudziesięciu firm, które świadczą usługi opieki nad osobami starszymi w Niemczech. Autorzy rankingu sprawdzali aż 40 kategorii – wśród nich były kluczowe np. opieka koordynatora czy własne biuro, ale także te rzadko spotykane – jak na przykład telefoniczne dyżury pielęgniarki czy posiadanie przez firmę certyfikatu ISO. ATERIMA MED uzyskała w Rankingu aż 37 punktów na 40 i tym samym zajeliśmy w tabeli pierwsze miejsce i zaszczytny tytuł Najlepszego pracodawcy dla opiekunów osób starszych w Niemczech.

- Cieszę się, że taki ranking powstał, bo dzięki niemu osoby szukające pracy w opiece w Niemczech mogą łatwo sprawdzić, która firma może im zaoferować najwięcej – mówi Katarzyna Jędrzejek, Kierownik Działu Koordynacji i Wsparcia Opiekunów w ATERIMA MED. – Jesteśmy dumni z naszego pierwszego miejsca. To wynik naszej wieloletniej pracy i starań wszystkich członków naszego zespołu.

Ranking firm portalu Opiekunki24.pl można zobaczyć TUTAJ.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!