Aktualności

ATERIMA MED zwycięzcą Rankingu firm opiekuńczych!

Zwyciezca ranking firm - opiekunki24.pl

Mamy przyjemność przekazać, że nasza firma zajęła pierwsze miejsce wśród firm z branży opieki nad osobami starszymi! Autorem rankingu jest portal Opiekunki24.pl. Dziękujemy za tak szczególne wyróżnienie!

Portal Opiekunki24.pl przeanalizował oferty pracy kilkudziesięciu firm, które świadczą usługi opieki nad osobami starszymi w Niemczech. Autorzy rankingu sprawdzali aż 40 kategorii – wśród nich były kluczowe np. opieka koordynatora czy własne biuro, ale także te rzadko spotykane – jak na przykład telefoniczne dyżury pielęgniarki czy posiadanie przez firmę certyfikatu ISO. ATERIMA MED uzyskała w Rankingu aż 37 punktów na 40 i tym samym zajeliśmy w tabeli pierwsze miejsce i zaszczytny tytuł Najlepszego pracodawcy dla opiekunów osób starszych w Niemczech.

- Cieszę się, że taki ranking powstał, bo dzięki niemu osoby szukające pracy w opiece w Niemczech mogą łatwo sprawdzić, która firma może im zaoferować najwięcej – mówi Katarzyna Jędrzejek, Kierownik Działu Koordynacji i Wsparcia Opiekunów w ATERIMA MED. – Jesteśmy dumni z naszego pierwszego miejsca. To wynik naszej wieloletniej pracy i starań wszystkich członków naszego zespołu.

Ranking firm portalu Opiekunki24.pl można zobaczyć TUTAJ.