Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 6 Opiekunek przegląda oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 3 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Mobilny Punkt Rekrutacyjny ATERIMA MED w Zielonej Górze!

zielona-goraDo mapy naszych biur regionalnych dołączyła Zielona Góra! Teraz wszystkie osoby zainteresowane pracą jako opiekun w ATERIMA MED mogą spotkać się z nami w największym mieście województwa lubuskiego.

Wszystkich mieszkańców Zielonej Góry i okolic zapraszamy do nowego Mobilnego Punktu Rekrutacyjnego ATERIMA MED! Oznacza to, że wszyscy Opiekunowie i kandydaci do pracy mogą spotkać się z nami po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerem tel. 71 306 73 34.

 

 

Nasza główna siedziba znajduje się w Krakowie, ale poza stolicą Małopolski mamy również pięć Biur Rekrutacyjnych w większych miastach Polski. Można nas znaleźć w:

  • Katowicach,
  • Wrocławiu,
  • Łodzi,
  • Gdańsku,
  • Szczecinie.

Posiadamy również siedem Mobilnych Punktów Rekrutacyjnych – znajdują się one w Warszawie, Bydgoszczy, Poznaniu, Opolu, Rzeszowie, Toruniu i od teraz również w Zielonej Górze. :)

Numery telefonów i adresy naszych biur można znaleźć TUTAJ.

W Twoim mieście nie ma naszego biura? Na naszej stronie internetowej i na Facebooku na bieżąco informujemy o organizowanych przez nas spotkaniach informacyjnych, dniach otwartych, a także o naszym udziale w targach i giełdach pracy w całej Polsce. Chcesz być na bieżąco i wiedzieć, w których miastach pojawimy się w najbliższym czasie? Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz na naszej stronie w sekcji "Tu będziemy" oraz na naszym profilu na Facebooku. :) Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 12 341 15 15.

mapa-polski-xl.2 (1)

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.