Aktualności

Mobilny Punkt Rekrutacyjny ATERIMA MED w Zielonej Górze!

zielona-goraDo mapy naszych biur regionalnych dołączyła Zielona Góra! Teraz wszystkie osoby zainteresowane pracą jako opiekun w ATERIMA MED mogą spotkać się z nami w największym mieście województwa lubuskiego.

Wszystkich mieszkańców Zielonej Góry i okolic zapraszamy do nowego Mobilnego Punktu Rekrutacyjnego ATERIMA MED! Oznacza to, że wszyscy Opiekunowie i kandydaci do pracy mogą spotkać się z nami po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerem tel. 71 306 73 34.

 

 

Nasza główna siedziba znajduje się w Krakowie, ale poza stolicą Małopolski mamy również pięć Biur Rekrutacyjnych w większych miastach Polski. Można nas znaleźć w:

  • Katowicach,
  • Wrocławiu,
  • Łodzi,
  • Gdańsku,
  • Szczecinie.

Posiadamy również siedem Mobilnych Punktów Rekrutacyjnych – znajdują się one w Warszawie, Bydgoszczy, Poznaniu, Opolu, Rzeszowie, Toruniu i od teraz również w Zielonej Górze. :)

Numery telefonów i adresy naszych biur można znaleźć TUTAJ.

W Twoim mieście nie ma naszego biura? Na naszej stronie internetowej i na Facebooku na bieżąco informujemy o organizowanych przez nas spotkaniach informacyjnych, dniach otwartych, a także o naszym udziale w targach i giełdach pracy w całej Polsce. Chcesz być na bieżąco i wiedzieć, w których miastach pojawimy się w najbliższym czasie? Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz na naszej stronie w sekcji "Tu będziemy" oraz na naszym profilu na Facebooku. :) Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 12 341 15 15.

mapa-polski-xl.2 (1)