Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Mobilny Punkt Rekrutacyjny ATERIMA MED w Zielonej Górze!

zielona-goraDo mapy naszych biur regionalnych dołączyła Zielona Góra! Teraz wszystkie osoby zainteresowane pracą jako opiekun w ATERIMA MED mogą spotkać się z nami w największym mieście województwa lubuskiego.

Wszystkich mieszkańców Zielonej Góry i okolic zapraszamy do nowego Mobilnego Punktu Rekrutacyjnego ATERIMA MED! Oznacza to, że wszyscy Opiekunowie i kandydaci do pracy mogą spotkać się z nami po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerem tel. 71 306 73 34.

 

 

Nasza główna siedziba znajduje się w Krakowie, ale poza stolicą Małopolski mamy również pięć Biur Rekrutacyjnych w większych miastach Polski. Można nas znaleźć w:

  • Katowicach,
  • Wrocławiu,
  • Łodzi,
  • Gdańsku,
  • Szczecinie.

Posiadamy również siedem Mobilnych Punktów Rekrutacyjnych – znajdują się one w Warszawie, Bydgoszczy, Poznaniu, Opolu, Rzeszowie, Toruniu i od teraz również w Zielonej Górze. :)

Numery telefonów i adresy naszych biur można znaleźć TUTAJ.

W Twoim mieście nie ma naszego biura? Na naszej stronie internetowej i na Facebooku na bieżąco informujemy o organizowanych przez nas spotkaniach informacyjnych, dniach otwartych, a także o naszym udziale w targach i giełdach pracy w całej Polsce. Chcesz być na bieżąco i wiedzieć, w których miastach pojawimy się w najbliższym czasie? Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz na naszej stronie w sekcji "Tu będziemy" oraz na naszym profilu na Facebooku. :) Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 12 341 15 15.

mapa-polski-xl.2 (1)

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy