Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Czy opiekunowie czują się sprawiedliwie traktowani? Wypełnij ankietę!

Pracujesz albo pracowałeś jako opiekun osób starszych lub niesamodzielnych w Niemczech? Wypełnij ankietę i pomóż w dostosowaniu przepisów prawnych dla personelu opiekuńczego w Niemczech!

W imieniu zaprzyjaźnionej z ATERIMA MED niemieckiej Akademii Zawodowej Nauk o Zdrowiu i Społecznych Saary (Berufsakademie für Gesundheits- und Sozialwesen Saarland) zapraszamy do udziału w ankiecie dla opiekunów osób starszych w Niemczech.

Jej celem jest zebranie danych i opinii na temat warunków pracy Opiekunów. Chodzi o to, by lepiej rozumieć i móc poprawić sytuację tej grupy zawodowej. Autorzy szczególnie chcą sprawdzić, jak opiekunowie oceniają swoją swobodę działania w miejscu pracy i czy czują się sprawiedliwie traktowani. Wyniki badania pomogą podczas prac nad nowymi regulacjami, które powinny lepiej chronić personel pielęgniarski i opiekuńczy pracujący w Niemczech.

Do wypełnienia ankiety zapraszamy wszystkie osoby, które pracują w opiece w domach prywatnych w Niemczech. Wiele pytań odnosi się do konkretnych czynności wykonywanych w przez opiekunów. Przy każdym pytaniu proszę wybierać tylko jedną odpowiedź.

Ankieta jest całkowicie anonimowa, a jej wypełnienie nie powinno zająć dłużej niż 10 minut. Formularz wypełnić można do 30 listopada, klikając na poniższy link:

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy