Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowe filmy instruktażowe – tylko dla Opiekunów ATERIMA MED!

Na platformie naszego partnera, Akademii Opiekunów pojawiły się nowe filmy instruktażowe stworzone specjalnie dla opiekunów osób niesamodzielnych lub przewlekle chorych.

Iwona Przybyło, doświadczona pielęgniarka, omawia zastosowanie typowych sprzętów wykorzystywanych w opiece oraz dzieli się sprawdzonymi metodami, które ułatwią codzienną pracę opiekuna i poprawią komfort podopiecznego.  

Na platformie znajdziecie następujące filmy:

Metody zaprezentowane w filmach instruktażowych są bezpieczne zarówno dla podopiecznego, jak i dla opiekuna. Wszystkie czynności może wykonać jeden opiekun, bez nadwyrężania swojego kręgosłupa. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia! :)

Do platformy edukacyjnej Akademii Opiekunów mają dostęp tylko Opiekunowie zatrudnieni w ATERIMA MED. Poza filmami instruktażowymi, na stronie można znaleźć m.in.:

  • Materiały do nauki języka niemieckiego (gramatyka, słownictwo, filmy gramatyczne),
  • Zapisy wykładów z Sympozjum „Aktywizacja seniora”,
  • Baza wiedzy o demencji,
  • Kurs profesjonalnego opiekuna.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15