Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowe filmy instruktażowe – tylko dla Opiekunów ATERIMA MED!

Na platformie naszego partnera, Akademii Opiekunów pojawiły się nowe filmy instruktażowe stworzone specjalnie dla opiekunów osób niesamodzielnych lub przewlekle chorych.

Iwona Przybyło, doświadczona pielęgniarka, omawia zastosowanie typowych sprzętów wykorzystywanych w opiece oraz dzieli się sprawdzonymi metodami, które ułatwią codzienną pracę opiekuna i poprawią komfort podopiecznego.  

Na platformie znajdziecie następujące filmy:

Metody zaprezentowane w filmach instruktażowych są bezpieczne zarówno dla podopiecznego, jak i dla opiekuna. Wszystkie czynności może wykonać jeden opiekun, bez nadwyrężania swojego kręgosłupa. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia! :)

Do platformy edukacyjnej Akademii Opiekunów mają dostęp tylko Opiekunowie zatrudnieni w ATERIMA MED. Poza filmami instruktażowymi, na stronie można znaleźć m.in.:

  • Materiały do nauki języka niemieckiego (gramatyka, słownictwo, filmy gramatyczne),
  • Zapisy wykładów z Sympozjum „Aktywizacja seniora”,
  • Baza wiedzy o demencji,
  • Kurs profesjonalnego opiekuna.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy