Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowe Samouczki ATERIMA MED dla opiekunów!

samouczekZ myślą o wszystkich kandydatach do pracy opiekuna w Niemczech odświeżyliśmy i ulepszyliśmy nasz Samouczek do nauki języka niemieckiego.

Problemem wielu doświadczonych opiekunów osób starszych, którzy chcieliby wyjechać do Niemiec, jest brak znajomości niemieckiego. Przynajmniej podstawowa znajomość języka jest niezbędna w codziennej pracy z seniorem w Niemczech – opiekunowi zapewnia komfort pracy a podopiecznemu daje poczucie bezpieczeństwa. Właśnie z myślą o naszych kandydatach stworzyliśmy Samouczek, w którym można znaleźć niezbędne w pracy opiekuna słownictwo i zwroty.

„Samouczek: Niemiecki dla opiekunów osób starszych” to kolejny materiał ATERIMA MED, który pomaga kandydatom w nauce języka niemieckiego. Otrzymują go opiekunowie, którzy chcą wyjechać do Niemiec, ale nie opanowali jeszcze podstaw języka i chcieliby się go nauczyć.

W Samouczku można znaleźć podstawowe słówka, zwroty i informacje, czyli minimum językowe, które należy przyswoić przed wyjazdem do pracy w Niemczech. Książeczka jest podzielona na kilka działów tematycznych, m.in.:

  • Pierwsze kontakty
  • Rodzina
  • Opieka nad osobami starszymi,
  • Jedzenie

Kandydaci zainteresowani wyjazdem do Niemiec w charakterze opiekuna mogą otrzymać Samouczek drogą pocztową lub e-mailem (w formie elektronicznej). Wszystkim kandydatom, którzy uczą się języka oferujemy również rozgrzewkę językową z lektorem (więcej informacji na ten temat TUTAJ), a także bezpłatny kurs niemieckiego z Teresą dla osób początkujących. Wszystkie lekcje można znaleźć TUTAJ.

Wolisz naukę z lektorem? Akademia Opiekunów we współpracy z ATERIMA MED organizuje stacjonarne kursy językowe „Niemiecki dla opiekunów” w wielu miastach Polski, dla osób zainteresowanych pracą w opiece w Niemczech. Wszystkie szczegóły odnośnie kursów są dostępne na stronie: www.dlaopiekunow.pl.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy