Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowe Samouczki ATERIMA MED dla opiekunów!

samouczekZ myślą o wszystkich kandydatach do pracy opiekuna w Niemczech odświeżyliśmy i ulepszyliśmy nasz Samouczek do nauki języka niemieckiego.

Problemem wielu doświadczonych opiekunów osób starszych, którzy chcieliby wyjechać do Niemiec, jest brak znajomości niemieckiego. Przynajmniej podstawowa znajomość języka jest niezbędna w codziennej pracy z seniorem w Niemczech – opiekunowi zapewnia komfort pracy a podopiecznemu daje poczucie bezpieczeństwa. Właśnie z myślą o naszych kandydatach stworzyliśmy Samouczek, w którym można znaleźć niezbędne w pracy opiekuna słownictwo i zwroty.

„Samouczek: Niemiecki dla opiekunów osób starszych” to kolejny materiał ATERIMA MED, który pomaga kandydatom w nauce języka niemieckiego. Otrzymują go opiekunowie, którzy chcą wyjechać do Niemiec, ale nie opanowali jeszcze podstaw języka i chcieliby się go nauczyć.

W Samouczku można znaleźć podstawowe słówka, zwroty i informacje, czyli minimum językowe, które należy przyswoić przed wyjazdem do pracy w Niemczech. Książeczka jest podzielona na kilka działów tematycznych, m.in.:

  • Pierwsze kontakty
  • Rodzina
  • Opieka nad osobami starszymi,
  • Jedzenie

Kandydaci zainteresowani wyjazdem do Niemiec w charakterze opiekuna mogą otrzymać Samouczek drogą pocztową lub e-mailem (w formie elektronicznej). Wszystkim kandydatom, którzy uczą się języka oferujemy również rozgrzewkę językową z lektorem (więcej informacji na ten temat TUTAJ), a także bezpłatny kurs niemieckiego z Teresą dla osób początkujących. Wszystkie lekcje można znaleźć TUTAJ.

Wolisz naukę z lektorem? Akademia Opiekunów we współpracy z ATERIMA MED organizuje stacjonarne kursy językowe „Niemiecki dla opiekunów” w wielu miastach Polski, dla osób zainteresowanych pracą w opiece w Niemczech. Wszystkie szczegóły odnośnie kursów są dostępne na stronie: www.dlaopiekunow.pl.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!