Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

ATERIMA MED w radiu!

ATERIMA_MED_POST_SPON_800x800_180801 (3)W ATERIMA MED każda Opiekunka ma swojego opiekuna – jesteśmy do dyspozycji naszych pracowników już od samego początku współpracy. Od teraz przez kilka tygodni będziecie mogli usłyszeć o tym także w radiu!

Przez najbliższe tygodnie mieszkańcy województwa śląskiego i dolnośląskiego będą mogli usłyszeć spot radiowy na antenie radia Złote Przeboje. O czym? O współpracy pracowników ATERIMA MED z Opiekunami. Bardzo zależy nam na tym, aby Opiekunowie ATERIMA MED wiedzieli, że w naszej firmie mają również swoich opiekunów – od rekrutacji, wsparcia na miejscu pracy i konsultacji pielęgniarskich.

Konsultanci ds. rekrutacji ATERIMA MED na etapie poszukiwania pracy odpowiadają na wszelkie pytania Opiekunów oraz przedstawiają jasne warunki pracy i wynagrodzenia. Dział Wsparcia Opiekunów dba o bezpieczny przejazd Opiekuna i odpowiada na pytania nt. miejsca pracy, a także monitoruje potrzeby pracowników i dba o ich komfort pracy. Podczas dyżurów wykwalifikowanych pielęgniarek każdy nasz Opiekun może otrzymać profesjonalne rady i wsparcie w kwestiach związanych z seniorem i jego stanem zdrowia, a także otrzymać praktyczne wskazówki.

W ATERIMA MED budujemy relacje z Opiekunami, którzy w każdej sytuacji mogą się do nas zwrócić.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!