Aktualności

ATERIMA MED w radiu!

ATERIMA_MED_POST_SPON_800x800_180801 (3)W ATERIMA MED każda Opiekunka ma swojego opiekuna – jesteśmy do dyspozycji naszych pracowników już od samego początku współpracy. Od teraz przez kilka tygodni będziecie mogli usłyszeć o tym także w radiu!

Przez najbliższe tygodnie mieszkańcy województwa śląskiego i dolnośląskiego będą mogli usłyszeć spot radiowy na antenie radia Złote Przeboje. O czym? O współpracy pracowników ATERIMA MED z Opiekunami. Bardzo zależy nam na tym, aby Opiekunowie ATERIMA MED wiedzieli, że w naszej firmie mają również swoich opiekunów – od rekrutacji, wsparcia na miejscu pracy i konsultacji pielęgniarskich.

Konsultanci ds. rekrutacji ATERIMA MED na etapie poszukiwania pracy odpowiadają na wszelkie pytania Opiekunów oraz przedstawiają jasne warunki pracy i wynagrodzenia. Dział Wsparcia Opiekunów dba o bezpieczny przejazd Opiekuna i odpowiada na pytania nt. miejsca pracy, a także monitoruje potrzeby pracowników i dba o ich komfort pracy. Podczas dyżurów wykwalifikowanych pielęgniarek każdy nasz Opiekun może otrzymać profesjonalne rady i wsparcie w kwestiach związanych z seniorem i jego stanem zdrowia, a także otrzymać praktyczne wskazówki.

W ATERIMA MED budujemy relacje z Opiekunami, którzy w każdej sytuacji mogą się do nas zwrócić.