Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

ATERIMA MED w radiu!

ATERIMA_MED_POST_SPON_800x800_180801 (3)W ATERIMA MED każda Opiekunka ma swojego opiekuna – jesteśmy do dyspozycji naszych pracowników już od samego początku współpracy. Od teraz przez kilka tygodni będziecie mogli usłyszeć o tym także w radiu!

Przez najbliższe tygodnie mieszkańcy województwa śląskiego i dolnośląskiego będą mogli usłyszeć spot radiowy na antenie radia Złote Przeboje. O czym? O współpracy pracowników ATERIMA MED z Opiekunami. Bardzo zależy nam na tym, aby Opiekunowie ATERIMA MED wiedzieli, że w naszej firmie mają również swoich opiekunów – od rekrutacji, wsparcia na miejscu pracy i konsultacji pielęgniarskich.

Konsultanci ds. rekrutacji ATERIMA MED na etapie poszukiwania pracy odpowiadają na wszelkie pytania Opiekunów oraz przedstawiają jasne warunki pracy i wynagrodzenia. Dział Wsparcia Opiekunów dba o bezpieczny przejazd Opiekuna i odpowiada na pytania nt. miejsca pracy, a także monitoruje potrzeby pracowników i dba o ich komfort pracy. Podczas dyżurów wykwalifikowanych pielęgniarek każdy nasz Opiekun może otrzymać profesjonalne rady i wsparcie w kwestiach związanych z seniorem i jego stanem zdrowia, a także otrzymać praktyczne wskazówki.

W ATERIMA MED budujemy relacje z Opiekunami, którzy w każdej sytuacji mogą się do nas zwrócić.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy