Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 3 Opiekunki przeglądają oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 5 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Zarabiaj w wakacje nawet 1500 EUR na rękę!

Szukasz dobrej pracy jako opiekunka w Niemczech? W  wakacje w ATERIMA MED czeka na Ciebie wiele zleceń na terenie całych Niemiec. Z nami zarabiaj nawet 1500 Euro netto na miesiąc! 

Na co mogę liczyć wyjeżdżając z ATERIMA MED?

Pracując z nami w okresie wakacyjnym oprócz premii możesz liczyć na:

ikony med

 

Dlaczego warto zgłosić się właśnie teraz?

To najlepszy moment, by zgłosić się do nas już teraz, kiedy wybór ofert z premiami jest nadal spory. Zadzwoń do naszego Działu Rekrutacji, a nasz konsultant pomoże Ci wybrać najlepszą dla Ciebie ofertę, dopasowaną do Twojego doświadczenia oraz Twoich potrzeb!

Jaką ofertę mogę wybrać?

W puli ogłoszeń czekają na Ciebie oferty o różnej długości pobytu w Niemczech. Mamy wyjazdy dla osób, którym zależy na krótszym pobycie (np. miesięcznym), a także dla opiekunów wyjeżdżających na dłużej, których doceniamy dodatkowo!

U nas możesz liczyć na atrakcyjną pracę dostosowaną do Twoich oczekiwań – korzystając z naszej wyszukiwarki ofert masz możliwość filtrowania ogłoszeń po kątem m. in. miejsca pracy, płci podopiecznego czy długości wyjazdu.

sprawdź nasze oferty pracy

 

Czy mogę wyjechać wykorzystując urlop?

Masz miesięczny urlop i chcesz wykorzystać go na podreperowanie budżetu? Najlepiej zrobić to właśnie w okresie letnim!

Wyjazd w wakacje to także szansa np. dla nauczycieli, którzy chcą spróbować swoich sił w opiece i wyjechać do Niemiec wykorzystując przerwę w pracy. Więcej informacji na temat nauczycieli pracujących jako opiekunowie w ATERIMA MED znajdziesz tutaj

Dopiero skończyłeś studia lub szkołę policealną? Przed rozpoczęciem stałej pracy w Polsce chciałbyś wykorzystać wakacje na wyjazd zagraniczny połączony z pracą? Jeśli znasz niemiecki i masz przynajmniej podstawowe doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (np. opiekowałeś się starszym członkiem rodziny) – zgłoś się do nas, a pomożemy znaleźć dla Ciebie pracę!

Czy mogę wyjechać znając tylko podstawy niemieckiego?

Chcesz wyjechać do pracy jako opiekun, masz doświadczenie w opiece, ale słabo znasz j. niemiecki? Mamy również oferty pracy dla kandydatów z podstawową znajomością niemieckiego. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz tutaj.

Jak mogę się zgłosić?

Jeśli jesteś już pracownikiem ATERIMA MED wystarczy, że zgłosisz chęć wyjazdu swojemu Koordynatorowi. Osoby, które dopiero rozważają wyjazd z nami, zachęcamy do kontaktu – zgłosić się można na kilka wygodnych sposobów:

  • wypełniając formularz internetowy na naszej stronie,
  • telefonicznie – dzwoniąc na numer Działu Rekrutacji: 12 341 15 15,
  • stacjonarnie – odwiedzając jedno z naszych biur – wszystkie adresy podane są tutaj,
  • odwiedzając nasze stanowisko podczas targów, giełd pracy i spotkań informacyjnych, o których informujemy na bieżąco na naszej stronie internetowej w sekcji „Tu będziemy” i na naszym profilu na Facebooku.

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.