Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego: Rozmawiaj swobodnie w aptece i u lekarza

Tematyka, której poświęciliśmy kolejną lekcję niemieckiego dla opiekunek - Wie sollen die Medikamente dosiert werden? - czyli jak poradzić sobie w aptece i u lekarza, to kontakt z lekarzem podopiecznego oraz zakup potrzebnych lekarstw podczas wizyty w aptece.

Użyte przez Basię zwroty ułatwią zrozumienie zaleceń lekarza, odnoszących się np. do mierzenia poziomu cukru we krwi lub przyjmowania lekarstw. Przyswojenie proponowanego zasobu niemieckich zwrotów jest potrzebne także, by dowiedzieć się o sposobie działania przepisanych leków.

Nasza lekcja odpowie na pytanie, jak umówić się na wizytę u lekarza czy jak dawkować leki. Dowiesz się także jak opiekować się chorym na anemię, osteoporozę i cukrzycę.

Jak w każdej lekcji mamy dla Was praktyczną poradę Basi. Mamy nadzieję, że jej wskazówki pomogą wybrnąć z niejednej trudnej sytuacji, której w opiece nad seniorem nie brakuje.

Zapraszamy do lektury sekcji Niemiecki dla Opiekunek

Oprac. MZ

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy