Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Atrakcyjna praca z Premią Letnią: nawet 1400 EUR + 200 EUR premii na rękę!

Szukasz dobrej pracy jako opiekunka w Niemczech? W ATERIMA MED czeka na Ciebie wiele zleceń na terenie całych Niemiec, a wśród nich oferty z premiami letnimi. Możesz zarobić nawet 1400 Euro + 200 Euro premii na rękę!

ATERIMA_MED_II_LATO2018_BANERNEWS_180430

Na co mogę liczyć wyjeżdżając z ATERIMA MED?

Pracując z nami w okresie wakacyjnym oprócz premii możesz liczyć na:

ikony med

 

Dlaczego warto zgłosić się właśnie teraz?

To najlepszy moment, by zgłosić się do nas już teraz, kiedy wybór ofert z premiami jest największy. Zadzwoń do naszego Działu Rekrutacji, a nasz konsultant pomoże Ci wybrać najlepszą dla Ciebie ofertę, dopasowaną do Twojego doświadczenia oraz Twoich potrzeb!

Jaką ofertę mogę wybrać?

W puli ogłoszeń czekają na Ciebie oferty o różnej długości pobytu w Niemczech. Mamy wyjazdy dla osób, którym zależy na krótszym pobycie (np. miesięcznym), a także dla opiekunów wyjeżdżających na dłużej, których doceniamy dodatkowo!

U nas możesz liczyć na atrakcyjną pracę dostosowaną do Twoich oczekiwań – korzystając z naszej wyszukiwarki ofert masz możliwość filtrowania ogłoszeń po kątem m. in. miejsca pracy, płci podopiecznego czy długości wyjazdu.

sprawdź nasze oferty pracy

 

Czy mogę wyjechać wykorzystując urlop?

Masz miesięczny urlop i chcesz wykorzystać go na podreperowanie budżetu? Najlepiej zrobić to właśnie w okresie letnim!

Wyjazd w wakacje to także szansa np. dla nauczycieli, którzy chcą spróbować swoich sił w opiece i wyjechać do Niemiec wykorzystując przerwę w pracy. Więcej informacji na temat nauczycieli pracujących jako opiekunowie w ATERIMA MED znajdziesz tutaj

Dopiero skończyłeś studia lub szkołę policealną? Przed rozpoczęciem stałej pracy w Polsce chciałbyś wykorzystać wakacje na wyjazd zagraniczny połączony z pracą? Jeśli znasz niemiecki i masz przynajmniej podstawowe doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (np. opiekowałeś się starszym członkiem rodziny) – zgłoś się do nas, a pomożemy znaleźć dla Ciebie pracę!

Czy mogę wyjechać znając tylko podstawy niemieckiego?

Chcesz wyjechać do pracy jako opiekun, masz doświadczenie w opiece, ale słabo znasz j. niemiecki? Mamy również oferty pracy dla kandydatów z podstawową znajomością niemieckiego. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz tutaj.

Jak mogę się zgłosić?

Jeśli jesteś już pracownikiem ATERIMA MED wystarczy, że zgłosisz chęć wyjazdu swojemu Koordynatorowi. Osoby, które dopiero rozważają wyjazd z nami, zachęcamy do kontaktu – zgłosić się można na kilka wygodnych sposobów:

  • wypełniając formularz internetowy na naszej stronie,
  • telefonicznie – dzwoniąc na numer Działu Rekrutacji: 12 341 15 15,
  • stacjonarnie – odwiedzając jedno z naszych biur – wszystkie adresy podane są tutaj,
  • odwiedzając nasze stanowisko podczas targów, giełd pracy i spotkań informacyjnych, o których informujemy na bieżąco na naszej stronie internetowej w sekcji „Tu będziemy” i na naszym profilu na Facebooku.

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy