Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Umowa o współpracy agencji zatrudnienia Aterima i Stowarzyszenia PoMOC

21 września 2011 r. w Krakowie agencja zatrudnienia Aterima oraz Stowarzyszenie PoMOC podpisały umowę o współpracy. Tym samym strony nawiązały współpracę w zakresie przeciwdziałania niewolnictwu, edukacji społecznej oraz celem propagowania odpowiedzialności pracodawców wobec pracowników.

Umowa przewiduje m.in. wsparcie przez Aterima kampanii społecznej STOP NIEWOLNICTWU organizowanej w tym roku przez katowickie Stowarzyszenie PoMOC, a także ma przyczynić się do zbudowania przez firmę pełnego programu CSR.

„Bardzo się cieszymy, że będziemy mieć swój udział w tym projekcie. Mam poczucie, że oto otrzymujemy szansę zrobienia wspólnie ze stowarzyszeniem czegoś naprawdę potrzebnego i ważnego społecznie” - mówi Wojciech Rzepka, Członek Zarządu Aterima sp. z o.o.

„Osobiście wyrażam nadzieję, że zaangażowanie Aterima będzie stanowiło inspirację dla całej branży. Niemniej jednak jesteśmy niezwykle dumni, że jesteśmy pierwszą agencją, która postawiła na rozwój społecznie odpowiedzialnego biznesu” - dodaje Wojciech Rzepka.

Umowa została zawarta na 12 miesięcy.


Prezes Zarządu Stowarzyszenia PoMOC dla Kobiet i Dzieci im. M. Niepokalanej - s. Anna Bałchan - wyraziła w trakcie spotkania nadzieję, iż „współpraca z agencją zatrudnienia Aterima zapoczątkuje społeczną kampanię medialną, która zwróci uwagę na istniejący problem współczesnego niewolnictwa w Polsce i na świecie.”


ATERIMA_PoMOC_

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!