Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Umowa o współpracy agencji zatrudnienia Aterima i Stowarzyszenia PoMOC

21 września 2011 r. w Krakowie agencja zatrudnienia Aterima oraz Stowarzyszenie PoMOC podpisały umowę o współpracy. Tym samym strony nawiązały współpracę w zakresie przeciwdziałania niewolnictwu, edukacji społecznej oraz celem propagowania odpowiedzialności pracodawców wobec pracowników.

Umowa przewiduje m.in. wsparcie przez Aterima kampanii społecznej STOP NIEWOLNICTWU organizowanej w tym roku przez katowickie Stowarzyszenie PoMOC, a także ma przyczynić się do zbudowania przez firmę pełnego programu CSR.

„Bardzo się cieszymy, że będziemy mieć swój udział w tym projekcie. Mam poczucie, że oto otrzymujemy szansę zrobienia wspólnie ze stowarzyszeniem czegoś naprawdę potrzebnego i ważnego społecznie” - mówi Wojciech Rzepka, Członek Zarządu Aterima sp. z o.o.

„Osobiście wyrażam nadzieję, że zaangażowanie Aterima będzie stanowiło inspirację dla całej branży. Niemniej jednak jesteśmy niezwykle dumni, że jesteśmy pierwszą agencją, która postawiła na rozwój społecznie odpowiedzialnego biznesu” - dodaje Wojciech Rzepka.

Umowa została zawarta na 12 miesięcy.


Prezes Zarządu Stowarzyszenia PoMOC dla Kobiet i Dzieci im. M. Niepokalanej - s. Anna Bałchan - wyraziła w trakcie spotkania nadzieję, iż „współpraca z agencją zatrudnienia Aterima zapoczątkuje społeczną kampanię medialną, która zwróci uwagę na istniejący problem współczesnego niewolnictwa w Polsce i na świecie.”


ATERIMA_PoMOC_

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy