Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Basia hat Freizeit – czyli pomysły na czas wolny w Niemczech

Już jest najnowsza lekcja w najlepszym kursie niemieckiego dla opiekunów na poziomie średnio-zaawansowanym. Tym razem podpowiadamy, jak wykorzystać czas wolny od pracy.

Opieka nad osobą starszą to wymagająca praca. Jak zatem dobrze wykorzystać przerwy w pracy, by maksymalnie odpocząć, oderwać myśli od codziennych zmartwień i zregenerować siły? O tym właśnie Basia rozmawia ze swoją przyjaciółką Leną. Jak się okazuje nasza główna bohaterka ma sporo sprawdzonych pomysłów – na sobie :) Najnowszą lekcje można znaleźć tutaj.

Tradycyjnie zachęcamy do pobrania materiałów dodatkowych – słowniczka, dialogów oraz wszystkich nagrań, które można potem odsłuchiwać i ćwiczyć poprawną wymowę.

Wszystkim czytelnikom lekcji niemieckiego z Basią składamy najlepsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy – Frohe Ostern!

Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy