Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Kwietniowe oferty pracy w ATERIMA MED!

Chcesz wyjechać do pracy jako opiekun w Niemczech po świętach Wielkiej Nocy? W ATERIMA MED mamy obecnie wiele ofert pracy z wyjazdem na początku kwietnia. Warto zgłosić się właśnie teraz, kiedy wybór ofert jest największy!

ATERIMA_MED_GRAFIKA_NEWS_IIWIOSNA_180322

Wyjazd w kwietniu to okazja dla osób, które po świętach spędzonych w Polsce chcą wybrać ofertę pracy w Niemczech dostosowaną do swoich oczekiwań i podreperować domowy budżet.

Wśród kwietniowych ofert mamy m.in.:

  • sporo zleceń w Bawarii, Saarlandzie, okolicach Hamburga i Stuttgartu,
  • oferty położone blisko siebie – jest to szansa dla osób, którym zależy na pracy w niedalekiej odległości od siebie (np. dla koleżanek lub par opiekunów),
  • oferty pracy w centrum miasta, ze wsparciem Pflegedienst lub takie, w których do dyspozycji opiekunki jest samochód lub rower – każdy na pewno znajdzie coś dla siebie!

Wyjeżdzając z ATERIMA MED masz gwarancję:

ikony med

Zachęcamy do sprawdzenia naszych ofert pracy w Niemczech – dzięki naszej wyszukiwarce dostępnej TUTAJ można filtrować ogłoszenia pod względem długości wyjazdu, preferowanego miejsca pracy, a nawet płci podopiecznego.

Najlepsze oferty rezerwowane są najszybciej, dlatego zachęcamy do zgłoszenia się już dziś! :)

sprawdź nasze oferty pracy

Po więcej informacji na temat pracy w ATERIMA MED zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem tel. +48 12 341 15 15, a także z naszymi oddziałami w całej Polsce. Można również przesłać swój numer telefonu na adres opiekunki@aterima-med.pl – oddzwonimy na pewno!

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15