Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Kwietniowe oferty pracy w ATERIMA MED!

Chcesz wyjechać do pracy jako opiekun w Niemczech po świętach Wielkiej Nocy? W ATERIMA MED mamy obecnie wiele ofert pracy z wyjazdem na początku kwietnia. Warto zgłosić się właśnie teraz, kiedy wybór ofert jest największy!

ATERIMA_MED_GRAFIKA_NEWS_IIWIOSNA_180322

Wyjazd w kwietniu to okazja dla osób, które po świętach spędzonych w Polsce chcą wybrać ofertę pracy w Niemczech dostosowaną do swoich oczekiwań i podreperować domowy budżet.

Wśród kwietniowych ofert mamy m.in.:

  • sporo zleceń w Bawarii, Saarlandzie, okolicach Hamburga i Stuttgartu,
  • oferty położone blisko siebie – jest to szansa dla osób, którym zależy na pracy w niedalekiej odległości od siebie (np. dla koleżanek lub par opiekunów),
  • oferty pracy w centrum miasta, ze wsparciem Pflegedienst lub takie, w których do dyspozycji opiekunki jest samochód lub rower – każdy na pewno znajdzie coś dla siebie!

Wyjeżdzając z ATERIMA MED masz gwarancję:

ikony med

Zachęcamy do sprawdzenia naszych ofert pracy w Niemczech – dzięki naszej wyszukiwarce dostępnej TUTAJ można filtrować ogłoszenia pod względem długości wyjazdu, preferowanego miejsca pracy, a nawet płci podopiecznego.

Najlepsze oferty rezerwowane są najszybciej, dlatego zachęcamy do zgłoszenia się już dziś! :)

sprawdź nasze oferty pracy

Po więcej informacji na temat pracy w ATERIMA MED zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem tel. +48 12 341 15 15, a także z naszymi oddziałami w całej Polsce. Można również przesłać swój numer telefonu na adres opiekunki@aterima-med.pl – oddzwonimy na pewno!

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy