Aktualności

Kwietniowe oferty pracy w ATERIMA MED!

Chcesz wyjechać do pracy jako opiekun w Niemczech po świętach Wielkiej Nocy? W ATERIMA MED mamy obecnie wiele ofert pracy z wyjazdem na początku kwietnia. Warto zgłosić się właśnie teraz, kiedy wybór ofert jest największy!

ATERIMA_MED_GRAFIKA_NEWS_IIWIOSNA_180322

Wyjazd w kwietniu to okazja dla osób, które po świętach spędzonych w Polsce chcą wybrać ofertę pracy w Niemczech dostosowaną do swoich oczekiwań i podreperować domowy budżet.

Wśród kwietniowych ofert mamy m.in.:

  • sporo zleceń w Bawarii, Saarlandzie, okolicach Hamburga i Stuttgartu,
  • oferty położone blisko siebie – jest to szansa dla osób, którym zależy na pracy w niedalekiej odległości od siebie (np. dla koleżanek lub par opiekunów),
  • oferty pracy w centrum miasta, ze wsparciem Pflegedienst lub takie, w których do dyspozycji opiekunki jest samochód lub rower – każdy na pewno znajdzie coś dla siebie!

Wyjeżdzając z ATERIMA MED masz gwarancję:

ikony med

Zachęcamy do sprawdzenia naszych ofert pracy w Niemczech – dzięki naszej wyszukiwarce dostępnej TUTAJ można filtrować ogłoszenia pod względem długości wyjazdu, preferowanego miejsca pracy, a nawet płci podopiecznego.

Najlepsze oferty rezerwowane są najszybciej, dlatego zachęcamy do zgłoszenia się już dziś! :)

sprawdź nasze oferty pracy

Po więcej informacji na temat pracy w ATERIMA MED zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem tel. +48 12 341 15 15, a także z naszymi oddziałami w całej Polsce. Można również przesłać swój numer telefonu na adres opiekunki@aterima-med.pl – oddzwonimy na pewno!