Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nie czekaj – złóż swój PIT już teraz!

ATERIMA-MED-PITZbliża się czas składania rozliczeń podatkowych za rok 2017. Wszystkich naszych Opiekunów zachęcamy do złożenia deklaracji PIT wcześniej.

Podstawą do wypełnienia formularza PIT-37 są dane zawarte w PIT-11. Do wszystkich zatrudnionych w ATERIMA MED Opiekunów przesłaliśmy już formularze PIT. Termin składania deklaracji podatkowej upływa 2 maja 2018 roku. Zeznanie można sporządzić w tradycyjnej wersji papierowej lub przez internet.

Bez względu na formę, rozliczenie roczne musi trafić do Urzędu Skarbowego w wyznaczonym terminie – wszystkich Opiekunów, ze względu na specyfikę ich zawodu, zachęcamy do złożenia rozliczenia wcześniej. Jest to szczególnie istotne dla wszystkich naszych pracowników, którzy w najbliższym czasie planują wyjazd do Niemiec. Wcześniejsze złożenie deklaracji pozwoli również na uniknięcie kolejek, stresu i pośpiechu.

Warto pamiętać, że dużym ułatwieniem w składaniu rozliczeń podatkowych są internetowe kreatory PIT. Jak wypełnić PIT-37? Prostą instrukcję krok po kroku można znaleźć tutaj.

Wszyscy nasi Opiekunowie powinni już otrzymać formularze drogą pocztową. Jeśli nie otrzymali Państwo jeszcze przesyłki lub chcą otrzymać skan rozliczenia e-mailem, prosimy o kontakt z Działem Kadr i Płac pod numerem telefonu: 12 341 14 24 lub pod adresem e-mailowym kadry@aterima-med.pl.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!