Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nie czekaj – złóż swój PIT już teraz!

ATERIMA-MED-PITZbliża się czas składania rozliczeń podatkowych za rok 2017. Wszystkich naszych Opiekunów zachęcamy do złożenia deklaracji PIT wcześniej.

Podstawą do wypełnienia formularza PIT-37 są dane zawarte w PIT-11. Do wszystkich zatrudnionych w ATERIMA MED Opiekunów przesłaliśmy już formularze PIT. Termin składania deklaracji podatkowej upływa 2 maja 2018 roku. Zeznanie można sporządzić w tradycyjnej wersji papierowej lub przez internet.

Bez względu na formę, rozliczenie roczne musi trafić do Urzędu Skarbowego w wyznaczonym terminie – wszystkich Opiekunów, ze względu na specyfikę ich zawodu, zachęcamy do złożenia rozliczenia wcześniej. Jest to szczególnie istotne dla wszystkich naszych pracowników, którzy w najbliższym czasie planują wyjazd do Niemiec. Wcześniejsze złożenie deklaracji pozwoli również na uniknięcie kolejek, stresu i pośpiechu.

Warto pamiętać, że dużym ułatwieniem w składaniu rozliczeń podatkowych są internetowe kreatory PIT. Jak wypełnić PIT-37? Prostą instrukcję krok po kroku można znaleźć tutaj.

Wszyscy nasi Opiekunowie powinni już otrzymać formularze drogą pocztową. Jeśli nie otrzymali Państwo jeszcze przesyłki lub chcą otrzymać skan rozliczenia e-mailem, prosimy o kontakt z Działem Kadr i Płac pod numerem telefonu: 12 341 14 24 lub pod adresem e-mailowym kadry@aterima-med.pl.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy