Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Niemiecki dla Opiekunek: Poznaj swoje miejsce pracy

W naszej zakładce o nauce języka niemieckiego jest już kolejna lekcja „Wo ist die Küche? - czyli jak odnaleźć się w nowym otoczeniu”.

Tym razem proponujemy poznanie domu swojego podopiecznego. Spędzicie w nim najbliższe miesiące, więc chcemy Wam pomóc w przyzwyczajeniu się do nowych warunków.


Słownictwo, które wiąże się z najbliższym otoczeniem, ułatwi kontakt z seniorem, a Wam pozwoli poczuć się pewniej.


Gorąco zachęcamy do zapoznania się z tą lekcją!

Mamy nadzieję, że będziecie z nami uczyć się kolejnych zwrotów, by język niemiecki nie był już przeszkodą w podjęciu pracy.

Oprac. MZ

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy