Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Szansa dla opiekunów bez znajomości niemieckiego

kurs-niemieckiego-ATERIMA-MEDChcesz pracować w Niemczech jako opiekunka, ale nie znasz niemieckiego? Sprawdź nasz darmowy kurs języka dla początkujących i wyjedź do Niemiec w okresie świątecznym!

W ATERIMA MED w okresie okołoświątecznym mamy bardzo dużo ofert pracy. W tym czasie szansę na szybki wyjazd mają także osoby z podstawową znajomością niemieckiego.

Myślisz, że niemiecki nie jest dla Ciebie? Uważasz, że nie masz daru do nauki języków obcych? Sprawdź nasz bezpłatny kurs niemieckiego przeznaczony dla opiekunów, którzy chcą opanować podstawy języka i przekonaj się, że nie ma rzeczy niemożliwych!

Bohaterką każdej lekcji jest jedną z naszych Opiekunek osób starszych – Teresa, która sama niedawno opanowała podstawy niemieckiego, a teraz dzieli się swoim doświadczeniem z innymi opiekunami. Do tej pory w kursie niemieckiego z Teresą pojawiło się już 6 lekcji. Dzięki nim poznasz podstawowe zwroty potrzebne w codziennej opiece nad osobą starszą. W lekcjach znajdziesz też nagrania audio, które ułatwią Ci naukę poprawnej wymowy, a ćwiczenia sprawdzające pozwolą utrwalić wiedzę.

Wszystkie lekcje w kursie znajdziesz TUTAJ.

Jeśli jesteś zainteresowana intensywną nauką języka, skontaktuj się z nami – udostępnimy Ci więcej materiałów i podpowiemy jak szybko opanować podstawy niemieckiego! Zadzwoń pod nr tel. +48 12 341 15 15!

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!