Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Szansa dla opiekunów bez znajomości niemieckiego

kurs-niemieckiego-ATERIMA-MEDChcesz pracować w Niemczech jako opiekunka, ale nie znasz niemieckiego? Sprawdź nasz darmowy kurs języka dla początkujących i wyjedź do Niemiec w okresie świątecznym!

W ATERIMA MED w okresie okołoświątecznym mamy bardzo dużo ofert pracy. W tym czasie szansę na szybki wyjazd mają także osoby z podstawową znajomością niemieckiego.

Myślisz, że niemiecki nie jest dla Ciebie? Uważasz, że nie masz daru do nauki języków obcych? Sprawdź nasz bezpłatny kurs niemieckiego przeznaczony dla opiekunów, którzy chcą opanować podstawy języka i przekonaj się, że nie ma rzeczy niemożliwych!

Bohaterką każdej lekcji jest jedną z naszych Opiekunek osób starszych – Teresa, która sama niedawno opanowała podstawy niemieckiego, a teraz dzieli się swoim doświadczeniem z innymi opiekunami. Do tej pory w kursie niemieckiego z Teresą pojawiło się już 6 lekcji. Dzięki nim poznasz podstawowe zwroty potrzebne w codziennej opiece nad osobą starszą. W lekcjach znajdziesz też nagrania audio, które ułatwią Ci naukę poprawnej wymowy, a ćwiczenia sprawdzające pozwolą utrwalić wiedzę.

Wszystkie lekcje w kursie znajdziesz TUTAJ.

Jeśli jesteś zainteresowana intensywną nauką języka, skontaktuj się z nami – udostępnimy Ci więcej materiałów i podpowiemy jak szybko opanować podstawy niemieckiego! Zadzwoń pod nr tel. +48 12 341 15 15!

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy