Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

KRAKÓW: Dzień Otwarty ATERIMA MED

Jesteś z Krakowa lub okolic? Zastanawiasz się nad pracą w opiece w Niemczech? Przyjdź na Dzień Otwarty w naszej centrali w Krakowie i dowiedz się więcej na temat pracy z nami!

Drzwi naszego biura w Krakowie są zawsze szeroko otwarte dla osób chętnych do pracy w Niemczech. Jednak Dni Otwarte to wyjątkowa okazja i wtedy szczególnie warto nas odwiedzić, bo dla kandydatów szykujemy bogaty program i poczęstunek. W programie mamy m.in. szkolenie z zakresu pielęgnacji z ekspertem Akademii Opiekunów - Iwoną Przybyło.

PROGRAM DNIA OTWARTEGO - 3 sierpnia (czwartek)

11:00 – przywitanie gości, poczęstunek i aromatyczna kawa
11:15 – 13:15 – praktyczne szkolenie z zakresu pielęgnacji pacjenta ze stomią jelitową, cewnika oraz sondy PEG
13:30 – 15:00 – spotkanie z przedstawicielami firmy

 

Prowadzący szkolenie:

 

 

 

 

 

Iwona Przybyło – Ekspert Akademii Opiekunek, magister pielęgniarstwa, absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu na kierunku Pielęgniarstwo Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Specjalista Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki. Dyplomowany terapeuta zajęciowy, coach i trener. W swojej pracy kieruje się pasją do ludzi starszych, szacunkiem dla ich różnorodności i wszystkiego tego, co przeżyli. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe. Od lat jest zaangażowana w edukację i podnoszenie kompetencji zawodowych opiekunów osób starszych, pielęgniarek i terapeutów zajęciowych.

Podczas Dnia Otwartego będziemy też zbierać zapisy na kurs języka niemieckiego, jaki organizujemy wkrótce w Krakowie. Kierujemy go do osób początkujących i w ogóle nieznających niemieckiego. Będzie on obejmował 100 godzin lekcyjnych. Kurs w 90% jest dofinansowanych przez Akademię Opiekunów.

Zapisy oraz więcej informacji na temat spotkania pod numerem telefonu +48 12 341 15 15.

Do zobaczenia!

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15