Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Łódź: zapraszamy na Dzień Otwarty!

Myślisz o pracy jako Opiekunka osób starszych w Niemczech? Przyjdź na Dzień Otwarty ATERIMA MED w Łodzi i dowiedz się więcej o pracy z nami! Na uczestników czeka m.in. szkolenie z opieki nad seniorem demencyjnym i konkurs z nagrodami!

Do Łodzi zapraszamy już 2 marca (czwartek). Przygotowaliśmy dla Was ciekawy plan dnia, a w nim m.in. warsztat „Zrozumieć seniora z demencją”

Warsztat ma na celu podniesienie umiejętności rozumienia potrzeb i komunikacji z seniorami chorymi na demencję. Szkolenie będzie spojrzeniem na tę chorobę „z drugiej strony lustra”. Za pozornie niezrozumiałymi dla Opiekunów komunikatami, które wysyłają chorzy, kryje się bowiem zawsze chęć przekazania informacji. Nasz ekspert pomoże w odkrywaniu i odkodowywaniu tych komunikatów.

Prowadzący:

Iwona Przybyło – Ekspert Akademii Opiekunów, magister pielęgniarstwa, absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu na kierunku Pielęgniarstwo Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Specjalista Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki. Dyplomowany terapeuta zajęciowy, coach i trener. W swojej pracy kieruje się pasją do ludzi starszych, szacunkiem dla ich różnorodności i wszystkiego tego, co przeżyli. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe. Od lat jest zaangażowana w edukację i podnoszenie kompetencji zawodowych Opiekunów osób starszych, pielęgniarek i terapeutów zajęciowych.

 

Dokładny adres spotkania podamy po zebraniu zapisów. Prosimy o zgłaszanie chęci udziału pod numerem telefonu: 42 306 70 40.

Do zobaczenia!

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15