Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Dzień Otwarty ATERIMA MED w Krakowie!

Myślisz o pracy jako Opiekunka osób starszych w Niemczech? Przyjdź na Dzień Otwarty ATERIMA MED w Krakowie i dowiedz się więcej na temat pracy z nami! W programie m.in. szkolenie z zakresu opieki nad seniorem demencyjnym.

Drzwi naszego biura w Krakowie przy ul. Puszkarskiej 7f są zawsze otwarte dla osób chętnych do pracy w Niemczech! Szczególnie jednak zapraszamy Was na Dzień Otwarty już 9 lutego (czwartek). Na naszych gości czeka bogaty program i poczęstunek.

PROGRAM DNIA

10:00-10:30 Przywitanie gości. Kilka słów o ATERIMA MED przy aromatycznej kawie

10:30-13:30 Warsztat „Zrozumieć seniora z demencją”

Warsztat ma na celu podniesienie umiejętności rozumienia potrzeb i komunikacji z seniorami chorymi na demencję. Szkolenie będzie spojrzeniem na tę chorobę „z drugiej strony lustra”. Za pozornie niezrozumiałymi dla Opiekunów komunikatami, które wysyłają chorzy, kryje się bowiem zawsze chęć przekazania informacji. Nasz ekspert pomoże w odkrywaniu i odkodowywaniu tych komunikatów.

Prowadzący:

 

 

 

 

 

Iwona Przybyło – Ekspert Akademii Opiekunek, magister pielęgniarstwa, absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu na kierunku Pielęgniarstwo Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Specjalista Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki. Dyplomowany terapeuta zajęciowy, coach i trener. W swojej pracy kieruje się pasją do ludzi starszych, szacunkiem dla ich różnorodności i wszystkiego tego, co przeżyli. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe. Od lat jest zaangażowana w edukację i podnoszenie kompetencji zawodowych Opiekunów osób starszych, pielęgniarek i terapeutów zajęciowych.

 

 

Zapisy oraz więcej informacji na temat spotkania - pod numerem telefonu 12 341 15 15.

Do zobaczenia!

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!