Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Dzień Otwarty ATERIMA MED w Opolu!

Myślisz o pracy jako Opiekunka osób starszych w Niemczech? Przyjdź na Dzień Otwarty ATERIMA MED w Opolu i dowiedz się więcej na temat pracy z nami! W programie m.in.szkolenie z zakresu chorób demencyjnych.

Drzwi naszego biura w Opolu przy ul. Kościuszki 13/2 są zawsze otwarte dla osób chętnych do pracy w Niemczech! Szczególnie jednak zapraszamy Was na Dzień Otwarty już 13 października (czwartek). Na naszych gości czeka bogaty program i poczęstunek.

PROGRAM DNIA

10.30-11.00: Przywitanie gości. Kilka słów o ATERIMA MED i słodki poczęstunek

11.00-11.30: Informacje na temat kursu języka niemieckiego w Nysie i Opolu.

11.30-14.30: Szkolenie z zakresu chorób demencyjnych. Jak je rozpoznać? Praktyczne wskazówki i porady.

Prowadzący szkolenie:

Iwona_Przyby__o_Akademia_OpiekunekIwona Przybyło – Ekspert Akademii Opiekunek, magister pielęgniarstwa, absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu na kierunku Pielęgniarstwo Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Specjalista Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki. Dyplomowany terapeuta zajęciowy, coach i trener. W swojej pracy kieruje się pasją do ludzi starszych, szacunkiem dla ich różnorodności i wszystkiego tego, co przeżyli. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe. Od lat jest zaangażowana w edukację i podnoszenie kompetencji zawodowych Opiekunów osób starszych, pielęgniarek i terapeutów zajęciowych.

 
14.30-15.00: Praca oczami Opiekunki. Historie naszych gości.

 

Więcej informacji na temat spotkania pod numerem telefonu 77 506 50 60.

Do zobaczenia! 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!