Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Dzień Otwarty ATERIMA MED w Katowicach!

Dzie___Otwarty_ATERIMA_MED

Mieszkańców Śląska zapraszamy na Dzień Otwarty w katowickim biurze ATERIMA MED. W sympatycznej atmosferze porozmawiamy o pracy Opiekunki osób starszych w Niemczech. Czeka na Was bogaty program i poczęstunek.

Nasze drzwi są zawsze otwarte dla osób chętnych do pracy w Niemczech! Szczególnie jednak zapraszamy Was na Dzień Otwarty, który odbędzie się już w czwartek, 29 września! Czekamy od godziny 11:00 w biurze przy ul. Opolskiej 17-19, lok. 110.

Program Dnia:

11:00 - 11:30 Pyszna kawa i coś słodkiego na dzień dobry

11:30 - 13:30 Spotkanie z Ekspertem Akademii Opiekunek pod hasłem „Demencja – wyzwania codziennej opieki”.

Iwona_Przyby__o_Akademia_OpiekunekIwona Przybyło – Ekspert Akademii Opiekunek, magister pielęgniarstwa, absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu na kierunku Pielęgniarstwo Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Specjalista Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki. Dyplomowany terapeuta zajęciowy, coach i trener. W swojej pracy kieruje się pasją do ludzi starszych, szacunkiem dla ich różnorodności i wszystkiego tego, co przeżyli. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe. Od lat jest zaangażowana w edukację i podnoszenie kompetencji zawodowych Opiekunów osób starszych, pielęgniarek i terapeutów zajęciowych.
13:30 - 14:00 Kilka słów o ATERIMA MED

14:00 - 15:00 Dzień pracy Opiekunki. Historie naszych gości.


UWAGA! Obowiązują zapisy na spotkanie. Prosimy o zgłaszanie udziału pod numerem tel. 32 506 55 88.

Do zobaczenia! 


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!