Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Dzień Otwarty w Gdańsku!

Myślisz o pracy jako Opiekunka osób starszych w Niemczech? Przyjdź na Dzień Otwarty ATERIMA MED w Gdańsku i dowiedz się więcej na temat pracy z nami! Tematem przewodnim spotkania będzie dieta osób starszych. W programie m.in. szkolenie z dietetykiem o żywieniu seniora!

Drzwi naszego biura w Gdańsku są zawsze otwarte dla osób chętnych do pracy w Niemczech! Szczególnie jednak zapraszamy Was na Dzień Otwarty już 12 sierpnia od godz. 10:00 przy Alei Grunwaldzkiej 413, lok. 308. Na naszych gości czeka bogaty program i poczęstunek.

Głównym tematem spotkania będzie dieta osób starszych. W planie dnia między innymi bezpłatne szkolenie na temat żywienia seniorów, które przeprowadzone zostanie przez naszego gościa - eksperta w zakresie dietetyki. Wszyscy uczestnicy otrzymają od nas certyfikat – potwierdzenie udziału w szkoleniu.

Ekspert: Weronika Weremko-Oszuścik

Dietetyk, specjalista ds. żywienia  z wieloletnim doświadczeniem. Od 2010 roku prowadzi własną poradnię dietetyczną. Autorka i prowadząca wykładów i szkoleń na temat zdrowego odżywiania, zmiany nawyków żywieniowych dla dorosłych. Jest również wykładowcą w Medycznym Studium Zawodowym.

Uwaga, obowiązują zapisy na spotkanie! Prosimy o zgłaszanie chęci udziału pod numerem telefonu 58 506 55 88. 

Do zobaczenia!  

Gdansk_panorama

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15