Tu będziemy

Spotkaj się z nami na wrześniowych targach pracy!

Wszystkich zainteresowanych pracą opiekunki i wyjazdem do Niemiec zapraszamy na targi i giełdy pracy, które odbędą się w tym miesiącu. Przedstawiciele ATERIMA MED chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania związane z pracą jako opiekunka. Sprawdźcie, jakie miejscowości odwiedzimy we wrześniu!

Spotkanie z nami to okazja do:

  • zdobycia szczegółowych informacji na temat pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech;
  • pozyskania wiedzy na temat bezpiecznej pracy za granicą;
  • zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy.

 

Poniżej przedstawiamy harmonogram spotkań:

21 września, g. 10:00-13:30 – ZGIERZ
Profesjonalna Szkoła Policealna Kwalifikacji Zawodowych Dla Dorosłych, ul. 3 Maja 46

21 września, g. 10:00-14:00 – WAŁBRZYCH
Młodzieżowe Biura Pracy OHP, Al. Wyzwolenia 38

28 września, g. 10:00-12:00 – GDYNIA
Powiatowy Urząd Pracy, ul. Kołłątaja 8

Do zobaczenia! :) 

Jakie miasta przedstawiciele ATERIMA MED powinni odwiedzić w kolejnych miesiącach? Na Wasze sugestie czekamy w komentarzach! :)


Dodaj komentarz

Na podany adres e-mail zostanie wysłany link potwierdzający dodanie komentarza. Adres e‑mail nie będzie prezentowany na stronie.
Zofia:

Witam może odwiedzicie ròwnież Poznań w Listopadzie lub w Grudniu Pozdrawiam

Redakcja serwisu:

Pani Zofio, w Poznaniu posiadamy Mobilny Punkt Rekrutacyjny. Można się tam z nami spotkać w każdej chwili po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerem tel. 61 306 77 11 :) Pozdrawiamy!

Marzena:

Bialystok powinniscie odwiedzic,bo przeciez do tego miasta nie przyjezdzacie ani nawet rekrutacji nie robicie....i mam pytanie oprocz Polsk i Niemiec ,zatrudniacie jeszcze w jakis innych krajach?...

Redakcja serwisu:

Pani Marzeno, chętnie spotkamy się z Panią online w dogodnym dla Pani terminie :) Prosimy o podanie nam Pani numeru tel tutaj: https://www.opiekunki.aterima.pl/szybki-kontakt Na pewno oddzwonimy :) Zatrudniamy do pracy tylko w Niemczech i w Polsce. Pozdrawiamy!

lublinianka:

a kiedy w Lublinie

Redakcja serwisu:

Droga lublinianko - w Lublinie planujemy zorganizować spotkanie w październiku. Proszę zaglądać na naszą stronę. Pozdrowienia z Krakowa!

Elżbieta:

pojawie sie na spotkaniu w gdyni-juz od jakiegos czasu obserwuje wasza strone, jestem emerytowana pielegniarka, moze znajdzie sie praca i dla mnie:)

Redakcja serwisu:

Pani Anno, w Katowicach na co dzień można nas znaleźć w naszym biurze na ul. Opolskiej 17-19, lok. 110 :) Jeśli chodzi o spotkania informacyjne i Dni Otwarte, zachęcamy do sprawdzania naszej strony - informujemy tu o nich na bieżąco :) Pozdrawiamy!

Anna:

czekam na jakies spotkanie na śląsku - może Katowice?