Aktualności

Rozpocznij naukę niemieckiego na stacjonarnym kursie w Krakowie!

Wszystkim osobom zainteresowanym rozpoczęciem nauki niemieckiego i pracą jako opiekun osób starszych polecamy stacjonarny kurs języka niemieckiego w Krakowie organizowany przez Akademię Opiekunów.

Lekcje rozpoczną się już na początku września. Jest to intensywny kurs skierowany do osób początkujących – obejmuje 80 jednostek lekcyjnych. Lekcje będą odbywać się dwa razy w tygodniu w samym centrum Krakowa.

Do wspólnej nauki zapraszamy wszystkie osoby, które chcą poznać język niemiecki i myślą o wyjeździe do Niemiec w charakterze opiekuna osób starszych.

Kurs jest organizowany przez Akademię Opiekunów, partnera ATERIMA MED. Lekcje w zdecydowanej większości są dofinansowane.

Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem tel. 12 347 64 90 oraz pod adresem mailowym: kontakt@akademiaopiekunow.pl.

Kurs rusza już wkrótce, nie przegap okazji! Decyduje kolejność zgłoszeń.


Dodaj komentarz

Na podany adres e-mail zostanie wysłany link potwierdzający dodanie komentarza. Adres e‑mail nie będzie prezentowany na stronie.
Redakcja serwisu:

Pani Ewo, kurs rozpoczął się w tym tygodniu, jednak dalej prowadzimy zapisy! Zachęcamy do kontaktu pod numerem tel. 12 347 64 90 lub pod adresem mailowym: kontakt@akademiaopiekunow.pl :) Pozdrawiamy!

ewa:

kiedy ten kurs sie rozpoczyna?

Redakcja serwisu:

Bardzo się cieszymy, o kolejnych kursach będziemy informować na bieżąco. Pozdrawiamy!

krystyna:

sweitny pomysl,czekam na taki kurs w Kielcach