Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego o ubieraniu się – dla opiekunów od ATERIMA MED

Za chwilę startuje nowy rok szkolny – to dobry moment, by wrócić do regularnej nauki niemieckiego. Jest ku temu okazja, bo właśnie pojawiła się nowa lekcja w naszym kursie!

W lekcji pod tytułem "Hilfe beim Anziehen – czyli pomóż mi się ubrać" znajdziecie poranną rozmowę między Basią a jej podopieczną. Obie panie zaczynają dzień od przywitania się i wyboru ubrania. Potem Opiekunka pomaga starszej pani się założyć poszczególne części garderoby. Po toalecie i śniadaniu obie panie znowu się ubierają – tym razem przed wyjściem na spacer.

Nowa lekcja to świetny materiał dla wszystkich opiekunów, którzy chcą sobie przyswoić albo przypomnieć wyrażenia związane z ubieraniem się. W słowniczku znajdziecie rozszerzoną listę słów – m. in. o wiele więcej części ubioru.

Zachęcamy do pobrania słowniczka na swój komputer! Dzięki temu można go łatwo wydrukować i uczyć się nowych słówek.

Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy