Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego o ubieraniu się – dla opiekunów od ATERIMA MED

Za chwilę startuje nowy rok szkolny – to dobry moment, by wrócić do regularnej nauki niemieckiego. Jest ku temu okazja, bo właśnie pojawiła się nowa lekcja w naszym kursie!

W lekcji pod tytułem "Hilfe beim Anziehen – czyli pomóż mi się ubrać" znajdziecie poranną rozmowę między Basią a jej podopieczną. Obie panie zaczynają dzień od przywitania się i wyboru ubrania. Potem Opiekunka pomaga starszej pani się założyć poszczególne części garderoby. Po toalecie i śniadaniu obie panie znowu się ubierają – tym razem przed wyjściem na spacer.

Nowa lekcja to świetny materiał dla wszystkich opiekunów, którzy chcą sobie przyswoić albo przypomnieć wyrażenia związane z ubieraniem się. W słowniczku znajdziecie rozszerzoną listę słów – m. in. o wiele więcej części ubioru.

Zachęcamy do pobrania słowniczka na swój komputer! Dzięki temu można go łatwo wydrukować i uczyć się nowych słówek.

Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15