Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Kolejna lekcja niemieckiego dla początkujących – Moja rodzina, część II

Kolejna lekcja niemieckiego w kursie dla początkujących z Teresą jest już dostępna – tym razem jest to druga część lekcji drugiej.

W drugiej części lekcji „Moja rodzina – uczymy się opowiadać o sobie” znajdziecie dialog, z którego dowiecie się jak w prosty sposób rozpocząć rozmowę i opowiedzieć o sobie i swojej rodzinie. Poza tym, poznacie prostą formułę na tworzenie liczb od 30 do 100 oraz nauczycie się tworzyć przeczenia.

Lekcja dostępna jest TUTAJ

Pamiętajcie o opcji odsłuchiwania poszczególnych wyrażeń i zdań! :)

Jak oceniacie nasz bezpłatny kurs niemieckiego dla początkujących? Może macie pomysły na kolejne tematy? Czekamy na Wasze komentarze! :)

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy