Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Wir gehen ins Schwimmbad – czyli idziemy popływać


Zachęcamy do wspólnej nauki z naszą najnowszą lekcją niemieckiego pod tytułem Wir gehen ins Schwimmbad – czyli idziemy popływać.

W nowej lekcji znowu pojawia się słowacka przyjaciółka pani Basi – Lena. Opiekunka już dłuższy czas narzeka na bóle pleców, więc Basia postanawia jej pomóc i nie tylko namawia ją na pływanie, ale też oferuje swoje towarzystwo. Koniecznie przeczytajcie, jak obu paniom poszła pierwsza w życiu wizyta na basenie w Niemczech.

Nie wiecie, jak po niemiecku jest strój kąpielowy, tor pływacki czy klapki? Żaden problem! W dialogach i listach słówek znajdziecie rozbudowane słownictwo i zwroty związane z pływaniem, basenem i wszystkim, co się z tym wiąże.

Zachęcamy do śledzenia ATERIMA MED na Facebooku, gdzie publikujemy m. in. warte zapamiętania wyrażenia z lekcji z Basią!

Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15