Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego dla początkujących – uczymy się opowiadać o sobie

Kolejna lekcja niemieckiego w kursie dla początkujących z Teresą jest już dostępna!

W pierwszej części lekcji „Moja rodzina – uczymy się opowiadać o sobie” znajdziecie wiele przydatnych słówek i wyrażeń, które pozwolą Wam opowiedzieć więcej o sobie i członkach swojej najbliższej rodziny, a także poznacie liczby od 0 do 20!

Pamiętajcie o opcji odsłuchiwania poszczególnych wyrażeń i zdań. Przygotowaliśmy dla Was również ćwiczenia, które pomogą Wam utrwalić świeżo wyuczone słówka. Powodzenia!

Druga część lekcji już za miesiąc – dowiecie się z niej jak budować proste zdania przeczące i jak w łatwy sposób tworzyć liczby od 21 do 100!

Jak oceniacie poziom trudności naszych lekcji? Może macie pomysły na kolejne tematy? Czekamy na Wasze komentarze! :)

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy