Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego – letni wyjazd na wieś

Już jest najnowsza lekcja niemieckiego w naszym kursie. Jej tytuł to „Basia auf dem Land – czyli wakacyjny wyjazd”.

Przy letniej pogodzie każdy ma pewnie nieco mniej motywacji do nauki nowych słówek, ale nie martwcie się! Basia to przewidziała i w tym miesiącu przygotowała dla Was lekki i niewymagający temat lekcji.

Nasza Opiekunka wspomina letni dzień sprzed kilku lat, kiedy razem ze swoją podopieczną i jej wnukiem wybrała się na niewielką wycieczkę za miasto. Obie panie spacerowały, cieszyły się słońcem i przyrodą. W lekcji znajdziecie słówka związane z wsią, gospodarstwem i zwierzętami. Rozwinięcie tego słownictwa jak zawsze przygotowaliśmy dla Was w słowniczku.

W ATERIMA MED też czuć lato – mamy bardzo dużo ofert na letnie zastępstwa w całych Niemczech! Pracę opiekunów w wakacje chcemy dodatkowo docenić, dlatego właśnie teraz oferujemy Premie Letnie – dowiedz się więcej tutaj.


Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy