Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego – letni wyjazd na wieś

Już jest najnowsza lekcja niemieckiego w naszym kursie. Jej tytuł to „Basia auf dem Land – czyli wakacyjny wyjazd”.

Przy letniej pogodzie każdy ma pewnie nieco mniej motywacji do nauki nowych słówek, ale nie martwcie się! Basia to przewidziała i w tym miesiącu przygotowała dla Was lekki i niewymagający temat lekcji.

Nasza Opiekunka wspomina letni dzień sprzed kilku lat, kiedy razem ze swoją podopieczną i jej wnukiem wybrała się na niewielką wycieczkę za miasto. Obie panie spacerowały, cieszyły się słońcem i przyrodą. W lekcji znajdziecie słówka związane z wsią, gospodarstwem i zwierzętami. Rozwinięcie tego słownictwa jak zawsze przygotowaliśmy dla Was w słowniczku.

W ATERIMA MED też czuć lato – mamy bardzo dużo ofert na letnie zastępstwa w całych Niemczech! Pracę opiekunów w wakacje chcemy dodatkowo docenić, dlatego właśnie teraz oferujemy Premie Letnie – dowiedz się więcej tutaj.


Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15