Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego – czasem słońce czasem deszcz

Już jest nowa lekcja niemieckiego „April, April, der macht, was er will – czyli kwiecień plecień bo przeplata”, a w niej prawdziwe zatrzęsienie słówek związanych z pogodą.

Niezależnie od pogody za oknem zawsze warto znaleźć czas na szlifowanie niemieckiego. Tym bardziej, że w tym miesiącu w naszym kursie czeka na Was lekcja poświęcona właśnie pogodzie. Tym razem Basia i Lena narzekają na mokrą i zimną wiosnę i sprawdzają prognozę na najbliższe dni.

Jeśli jeszcze nie znacie dobrze słownictwa związanego z pogodą, to bardzo Was namawiamy do nadrobienia tej luki, ponieważ to idealny temat na rozmowy w Niemczech– zwłaszcza z osobami, których zbyt dobrze nie znamy. W nauce pomogą Wam dialogi Basi i Leny, a także słowniczek, który znajdziecie na końcu lekcji. Można go pobrać na swój komputer i wydrukować, jeśli tak łatwiej Wam się uczyć nowych zwrotów, albo powtarzać te już znane.

Jak oceniacie poziom trudności naszych lekcji? Czy chcielibyście coś w nich zmienić? Czekamy na Wasze komentarze na stronie lekcji i wiadomości pod adresem lekcje@aterima-med.pl.


Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15