Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego – czasem słońce czasem deszcz

Już jest nowa lekcja niemieckiego „April, April, der macht, was er will – czyli kwiecień plecień bo przeplata”, a w niej prawdziwe zatrzęsienie słówek związanych z pogodą.

Niezależnie od pogody za oknem zawsze warto znaleźć czas na szlifowanie niemieckiego. Tym bardziej, że w tym miesiącu w naszym kursie czeka na Was lekcja poświęcona właśnie pogodzie. Tym razem Basia i Lena narzekają na mokrą i zimną wiosnę i sprawdzają prognozę na najbliższe dni.

Jeśli jeszcze nie znacie dobrze słownictwa związanego z pogodą, to bardzo Was namawiamy do nadrobienia tej luki, ponieważ to idealny temat na rozmowy w Niemczech– zwłaszcza z osobami, których zbyt dobrze nie znamy. W nauce pomogą Wam dialogi Basi i Leny, a także słowniczek, który znajdziecie na końcu lekcji. Można go pobrać na swój komputer i wydrukować, jeśli tak łatwiej Wam się uczyć nowych zwrotów, albo powtarzać te już znane.

Jak oceniacie poziom trudności naszych lekcji? Czy chcielibyście coś w nich zmienić? Czekamy na Wasze komentarze na stronie lekcji i wiadomości pod adresem lekcje@aterima-med.pl.


Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!