Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego – co robić, gdy senior nie ma apetytu

Mamy nadzieję, że test niemieckiego z poprzedniego miesiąca poszedł Wam co najmniej dobrze. Teraz czas już na nową porcję dialogów, słówek i wyrażeń. Tym razem Basia bardzo martwi się o swoją podopieczną, która bardzo niewiele je.

Starsza pani w ogóle nie ma apetytu, a kiedy już na coś ma ochotę, to najczęściej są to niezdrowe przekąski jak słodycze, które są niewskazane przy jej diecie. Basia podpytuje o rady swoją koleżankę po fachu – Lenę. Obie panie wspólnie szukają nowych pomysłów i sposobów na przemycenie zdrowych dań do jadłospisu seniorki.

W nowej lekcji znaleźć można wiele słówek i wyrażeń związanych z jedzeniem, potrawami, konsystencją itp. Warto pobrać dodatkowe materiały, które możecie znaleźć jak zawsze na dole strony.

Zachęcamy do polubienia profilu ATERIMA MED na Facebooku – znajdziecie tam informacje o nowych lekcjach, przydatne zwroty po niemiecku i nie tylko.

Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!