Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego – co robić, gdy senior nie ma apetytu

Mamy nadzieję, że test niemieckiego z poprzedniego miesiąca poszedł Wam co najmniej dobrze. Teraz czas już na nową porcję dialogów, słówek i wyrażeń. Tym razem Basia bardzo martwi się o swoją podopieczną, która bardzo niewiele je.

Starsza pani w ogóle nie ma apetytu, a kiedy już na coś ma ochotę, to najczęściej są to niezdrowe przekąski jak słodycze, które są niewskazane przy jej diecie. Basia podpytuje o rady swoją koleżankę po fachu – Lenę. Obie panie wspólnie szukają nowych pomysłów i sposobów na przemycenie zdrowych dań do jadłospisu seniorki.

W nowej lekcji znaleźć można wiele słówek i wyrażeń związanych z jedzeniem, potrawami, konsystencją itp. Warto pobrać dodatkowe materiały, które możecie znaleźć jak zawsze na dole strony.

Zachęcamy do polubienia profilu ATERIMA MED na Facebooku – znajdziecie tam informacje o nowych lekcjach, przydatne zwroty po niemiecku i nie tylko.

Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15