Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nasz partner z nową nazwą: Akademia Opiekunów

Już nie Akademia Opiekunek, a Akademia Opiekunów – taką nazwę nosi od niedawna partner ATERIMA MED realizujący dla Was programy rozwojowe. Pod nowym szyldem uwzględniono nie tylko panie, ale także panów pracujących w opiece.

W ATERIMA MED stawiamy na rozwój kompetencji naszych Opiekunów. Dlatego też współpracujemy z Akademią Opiekunów, która wspiera nas w tym zakresie. Dzięki naszemu partnerowi osoby, które wyjeżdżają z nami do pracy w Niemczech mogą rozwijać swoje umiejętności zawodowe i językowe.

Zgodnie z nazwą marki zmienił się również adres platformy edukacyjnej, do której dostęp mają zatrudnieni u nas Opiekunowie. Teraz po materiały na temat języka niemieckiego oraz merytoryczną wiedzę do wykorzystania w opiece zapraszamy na: www.akademiaopiekunow.pl

Więcej informacji na temat Akademii Opiekunów znaleźć można tutaj oraz kontaktując się bezpośrednio z naszym partnerem:

Dostępność: pon.-pt. 9:00-16:00.

LOGO_KRZYWE_AED_CMYK_AKADEMIA_OPIEKUNÓW_2017_01_12-(1)

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!