Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nasz partner z nową nazwą: Akademia Opiekunów

Już nie Akademia Opiekunek, a Akademia Opiekunów – taką nazwę nosi od niedawna partner ATERIMA MED realizujący dla Was programy rozwojowe. Pod nowym szyldem uwzględniono nie tylko panie, ale także panów pracujących w opiece.

W ATERIMA MED stawiamy na rozwój kompetencji naszych Opiekunów. Dlatego też współpracujemy z Akademią Opiekunów, która wspiera nas w tym zakresie. Dzięki naszemu partnerowi osoby, które wyjeżdżają z nami do pracy w Niemczech mogą rozwijać swoje umiejętności zawodowe i językowe.

Zgodnie z nazwą marki zmienił się również adres platformy edukacyjnej, do której dostęp mają zatrudnieni u nas Opiekunowie. Teraz po materiały na temat języka niemieckiego oraz merytoryczną wiedzę do wykorzystania w opiece zapraszamy na: www.akademiaopiekunow.pl

Więcej informacji na temat Akademii Opiekunów znaleźć można tutaj oraz kontaktując się bezpośrednio z naszym partnerem:

Dostępność: pon.-pt. 9:00-16:00.

LOGO_KRZYWE_AED_CMYK_AKADEMIA_OPIEKUNÓW_2017_01_12-(1)

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15