Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowe filmy na platformie Akademii Opiekunów!

Specjalnie z myślą o Opiekunach ATERIMA MED, Akademia Opiekunów przygotowała nowe filmy edukacyjne, które skupiają się na komunikacji i budowaniu dobrej relacji z podopiecznym.

Filmy ukazują sytuacje typowe w pracy w opiece, np. przygotowanie posiłku lub spacer z podopiecznym. Wszystkie trzy scenki zostały przedstawione w dwóch odsłonach: nieprawidłowym i wzorcowym zachowaniu Opiekuna. Krótkie filmy poruszają tematykę aktywizacji, świadomej komunikacji i pokazują, jak w łatwy sposób można zaangażować chorego w proste, codzienne czynności.

Ponadto, pod każdym filmem znajduje się opis zawierający wskazówki i rady przydatne podczas opieki.

Zachęcamy do oglądania i dzielenia się w komentarzach swoimi uwagami lub doświadczeniami z pracy w opiece!

Wszystkie filmy są dostępne na platformie Akademii Opiekunów w zakładce „Filmy demencyjne”.

filmy-edukacyjne-dla-Opiekunow

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!