Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowe filmy na platformie Akademii Opiekunów!

Specjalnie z myślą o Opiekunach ATERIMA MED, Akademia Opiekunów przygotowała nowe filmy edukacyjne, które skupiają się na komunikacji i budowaniu dobrej relacji z podopiecznym.

Filmy ukazują sytuacje typowe w pracy w opiece, np. przygotowanie posiłku lub spacer z podopiecznym. Wszystkie trzy scenki zostały przedstawione w dwóch odsłonach: nieprawidłowym i wzorcowym zachowaniu Opiekuna. Krótkie filmy poruszają tematykę aktywizacji, świadomej komunikacji i pokazują, jak w łatwy sposób można zaangażować chorego w proste, codzienne czynności.

Ponadto, pod każdym filmem znajduje się opis zawierający wskazówki i rady przydatne podczas opieki.

Zachęcamy do oglądania i dzielenia się w komentarzach swoimi uwagami lub doświadczeniami z pracy w opiece!

Wszystkie filmy są dostępne na platformie Akademii Opiekunów w zakładce „Filmy demencyjne”.

filmy-edukacyjne-dla-Opiekunow

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy