Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego o rodzinie – dla Opiekunów od ATERIMA MED

Przygotowujecie listę postanowień noworocznych? Polecamy dopisanie do niej nauki języka niemieckiego. Pomogą Wam w tym historie Opiekunki Basi – już teraz zapraszamy do zapoznania się z najnowszą lekcją! 

Familienzuwachs – czyli Basia zostaje babcią to nowa lekcja w naszym kursie. Basia, zaraz po przyjeździe z Polski, dzieli się z Panią Doris opowieściami o swojej rodzinie i wrażeniach z chrzcin swojej wnuczki. Nasza bohaterka zauważa, że temat ożywił jej podopieczną, dlatego krótka pogawędka zamienia się w dłuższą rozmowę.

Obie rozmówczynie dzielą się fotografiami swoich krewnych. Wspólne oglądanie zdjęć i rozmowy o bliskich to jeden z pomysłów na aktywizowanie podopiecznego podczas codziennej opieki. To szczególnie ważne w przypadku seniorów cierpiących na demencję – tak jak Pani Doris.

W nowej lekcji znaleźć można wiele słówek i wyrażeń związanych z rodziną. Jak zawsze zapraszamy też do zmierzenia się z ćwiczeniem, które pomoże Wam utrwalić świeżo wyuczone wyrażenia.

Zachęcamy do korzystania z nowości w naszych lekcjach – opcji odsłuchiwania dialogów i pobrania całej lekcji w wersji audio!

Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy