Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego o rodzinie – dla Opiekunów od ATERIMA MED

Przygotowujecie listę postanowień noworocznych? Polecamy dopisanie do niej nauki języka niemieckiego. Pomogą Wam w tym historie Opiekunki Basi – już teraz zapraszamy do zapoznania się z najnowszą lekcją! 

Familienzuwachs – czyli Basia zostaje babcią to nowa lekcja w naszym kursie. Basia, zaraz po przyjeździe z Polski, dzieli się z Panią Doris opowieściami o swojej rodzinie i wrażeniach z chrzcin swojej wnuczki. Nasza bohaterka zauważa, że temat ożywił jej podopieczną, dlatego krótka pogawędka zamienia się w dłuższą rozmowę.

Obie rozmówczynie dzielą się fotografiami swoich krewnych. Wspólne oglądanie zdjęć i rozmowy o bliskich to jeden z pomysłów na aktywizowanie podopiecznego podczas codziennej opieki. To szczególnie ważne w przypadku seniorów cierpiących na demencję – tak jak Pani Doris.

W nowej lekcji znaleźć można wiele słówek i wyrażeń związanych z rodziną. Jak zawsze zapraszamy też do zmierzenia się z ćwiczeniem, które pomoże Wam utrwalić świeżo wyuczone wyrażenia.

Zachęcamy do korzystania z nowości w naszych lekcjach – opcji odsłuchiwania dialogów i pobrania całej lekcji w wersji audio!

Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15