Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego o ubezpieczeniu – dla Opiekunów od ATERIMA MED

Zima i szaruga to dobry czas na naukę niemieckiego, więc zachęcamy do przygotowania sobie mocnej kawy i nauki z naszą najnowszą lekcją niemieckiego!

Krank aber gut versichert – czyli warto mieć dodatkowe ubezpieczenie to nowa lekcja w naszym kursie. Tym razem Basia spotyka się z Leną, która trochę martwi się stanem zdrowia swojej przyjaciółki. Basia jest mocno zakatarzona i nie wygląda najlepiej. Na szczęście właśnie wraca od lekarza, który już postawił diagnozę i zalecił konkretne lekarstwa.

Obie panie rozmawiają o temacie, o którym często zapomina się w zdrowiu – czyli o ubezpieczeniu. Basia mogła szybko umówić się na wizytę lekarską i nic za nią nie zapłaciła właśnie dlatego, że miała dobre ubezpieczenie prywatne.

W nowej lekcji znaleźć można wiele słówek i wyrażeń związanych z ubezpieczeniem. Dodatkowo tradycyjnie zapraszamy do zmierzenia się z ćwiczeniem – tym razem przygotowaliśmy naprawdę łatwe zadanie.

Pamiętajcie o nowościach w naszych lekcjach – czyli o możliwości odsłuchiwania dialogów i pobrania całej lekcji w wersji audio!


Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!