Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego o ubezpieczeniu – dla Opiekunów od ATERIMA MED

Zima i szaruga to dobry czas na naukę niemieckiego, więc zachęcamy do przygotowania sobie mocnej kawy i nauki z naszą najnowszą lekcją niemieckiego!

Krank aber gut versichert – czyli warto mieć dodatkowe ubezpieczenie to nowa lekcja w naszym kursie. Tym razem Basia spotyka się z Leną, która trochę martwi się stanem zdrowia swojej przyjaciółki. Basia jest mocno zakatarzona i nie wygląda najlepiej. Na szczęście właśnie wraca od lekarza, który już postawił diagnozę i zalecił konkretne lekarstwa.

Obie panie rozmawiają o temacie, o którym często zapomina się w zdrowiu – czyli o ubezpieczeniu. Basia mogła szybko umówić się na wizytę lekarską i nic za nią nie zapłaciła właśnie dlatego, że miała dobre ubezpieczenie prywatne.

W nowej lekcji znaleźć można wiele słówek i wyrażeń związanych z ubezpieczeniem. Dodatkowo tradycyjnie zapraszamy do zmierzenia się z ćwiczeniem – tym razem przygotowaliśmy naprawdę łatwe zadanie.

Pamiętajcie o nowościach w naszych lekcjach – czyli o możliwości odsłuchiwania dialogów i pobrania całej lekcji w wersji audio!


Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy