Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego – Wieczór przed telewizorem

Od kilku dni ATERIMA MED ma nową stronę internetową – bardzo duże zmiany zaszły również w kursie niemieckiego, który tworzymy dla Opiekunów osób starszych. Od teraz w każdej lekcji możecie:
-    Odsłuchać pojedyncze wypowiedzi, ale również całe dialogi!
-    Pobierać wersje do druku z samymi dialogami lub tylko ze słowniczkiem.
-    Ukrywać niemieckie i polskie zdania i ćwiczyc samodzielne tłumaczenie.
-    Pobrać na swój komputer nagranie audio z wszystkimi dialogami – dzięki temu możecie odsłuchiwać lekcje np z odtwarzacza mp3 gdzie tylko chcecie.

Najnowsza lekcja "Wieczór przed telewizorem" bardzo pasuje do jesiennej aury za oknem. Basia wspomina spokojny wieczór spędzony z panią Doris przed telewizorem. Jeśli i Wy często wspólnie z podopiecznym oglądacie telewizję, to na pewno przydadzą się Wam wyrażenia z dialogów i dodatkowe słówka, jakie zebraliśmy dla Was w słowniczku. Wszystkie dodatkowe materiały można pobrać na końcu lekcji.

Jak podobają się Wam nowości w naszych lekcjach? Czekamy na Wasze opinie! Zachęcamy Was też obejrzenia najnowszego filmu pokazującego zmiany w ATERIMA MED!

 

Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla Opiekunek osób starszych dostępna jest tutaj. Wszystkie lekcje można znaleźć tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy