Aktualności

Nowa lekcja niemieckiego – Wieczór przed telewizorem

Od kilku dni ATERIMA MED ma nową stronę internetową – bardzo duże zmiany zaszły również w kursie niemieckiego, który tworzymy dla Opiekunów osób starszych. Od teraz w każdej lekcji możecie:
-    Odsłuchać pojedyncze wypowiedzi, ale również całe dialogi!
-    Pobierać wersje do druku z samymi dialogami lub tylko ze słowniczkiem.
-    Ukrywać niemieckie i polskie zdania i ćwiczyc samodzielne tłumaczenie.
-    Pobrać na swój komputer nagranie audio z wszystkimi dialogami – dzięki temu możecie odsłuchiwać lekcje np z odtwarzacza mp3 gdzie tylko chcecie.

Najnowsza lekcja "Wieczór przed telewizorem" bardzo pasuje do jesiennej aury za oknem. Basia wspomina spokojny wieczór spędzony z panią Doris przed telewizorem. Jeśli i Wy często wspólnie z podopiecznym oglądacie telewizję, to na pewno przydadzą się Wam wyrażenia z dialogów i dodatkowe słówka, jakie zebraliśmy dla Was w słowniczku. Wszystkie dodatkowe materiały można pobrać na końcu lekcji.

Jak podobają się Wam nowości w naszych lekcjach? Czekamy na Wasze opinie! Zachęcamy Was też obejrzenia najnowszego filmu pokazującego zmiany w ATERIMA MED!

 

Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla Opiekunek osób starszych dostępna jest tutaj. Wszystkie lekcje można znaleźć tutaj.