Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego – Wieczór przed telewizorem

Od kilku dni ATERIMA MED ma nową stronę internetową – bardzo duże zmiany zaszły również w kursie niemieckiego, który tworzymy dla Opiekunów osób starszych. Od teraz w każdej lekcji możecie:
-    Odsłuchać pojedyncze wypowiedzi, ale również całe dialogi!
-    Pobierać wersje do druku z samymi dialogami lub tylko ze słowniczkiem.
-    Ukrywać niemieckie i polskie zdania i ćwiczyc samodzielne tłumaczenie.
-    Pobrać na swój komputer nagranie audio z wszystkimi dialogami – dzięki temu możecie odsłuchiwać lekcje np z odtwarzacza mp3 gdzie tylko chcecie.

Najnowsza lekcja "Wieczór przed telewizorem" bardzo pasuje do jesiennej aury za oknem. Basia wspomina spokojny wieczór spędzony z panią Doris przed telewizorem. Jeśli i Wy często wspólnie z podopiecznym oglądacie telewizję, to na pewno przydadzą się Wam wyrażenia z dialogów i dodatkowe słówka, jakie zebraliśmy dla Was w słowniczku. Wszystkie dodatkowe materiały można pobrać na końcu lekcji.

Jak podobają się Wam nowości w naszych lekcjach? Czekamy na Wasze opinie! Zachęcamy Was też obejrzenia najnowszego filmu pokazującego zmiany w ATERIMA MED!

 

Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla Opiekunek osób starszych dostępna jest tutaj. Wszystkie lekcje można znaleźć tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!