Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego o aktywizacji - dla Opiekunek od ATERIMA MED

Właśnie opublikowaliśmy najnowszą lekcję w naszym kursie niemieckiego: Aktivierungsmethoden - czyli jak wspierać pamięć podopiecznego z demencją. Zapraszamy do wspólnej nauki z Basią!

Najnowsza lekcja zainteresuje szczególnie wszystkich Opiekunów, którzy pracują z seniorami cierpiącymi na demencję, chorobę Alzheimera lub inne choroby otępienne. Syn pani Doris – Hans, zaniepokojony zmianami w zachowaniu swojej mamy, prosi panią Basię o rozmowę. Wspólnie szukali sposóbów, by spowolnić postęp choroby pani Doris. Mają w tym pomóc metody aktywizacji, które wspierają m. in. pamięć i umiejętność skupienia się seniorów.

W lekcji znajdziecie wiele wyrażeń związanych z pamięcią, mózgiem i oczywiście aktywizacją seniorów. Zerknijcie również koniecznie do przygotowanych przez nas słówek, gdzie zebraliśmy dla Was słownictwo przydatne podczas opieki nad osobami z demencją, a także nazwy objawów, problemów i zachowań typowych dla tej choroby.

Chcecie dowiedzieć się więcej o aktywizacji? Polecamy internetowy kurs tworzony przez Akademię Opiekunek dla pracowników ATERIMA MED.


Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla Opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy