Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego o aktywizacji - dla Opiekunek od ATERIMA MED

Właśnie opublikowaliśmy najnowszą lekcję w naszym kursie niemieckiego: Aktivierungsmethoden - czyli jak wspierać pamięć podopiecznego z demencją. Zapraszamy do wspólnej nauki z Basią!

Najnowsza lekcja zainteresuje szczególnie wszystkich Opiekunów, którzy pracują z seniorami cierpiącymi na demencję, chorobę Alzheimera lub inne choroby otępienne. Syn pani Doris – Hans, zaniepokojony zmianami w zachowaniu swojej mamy, prosi panią Basię o rozmowę. Wspólnie szukali sposóbów, by spowolnić postęp choroby pani Doris. Mają w tym pomóc metody aktywizacji, które wspierają m. in. pamięć i umiejętność skupienia się seniorów.

W lekcji znajdziecie wiele wyrażeń związanych z pamięcią, mózgiem i oczywiście aktywizacją seniorów. Zerknijcie również koniecznie do przygotowanych przez nas słówek, gdzie zebraliśmy dla Was słownictwo przydatne podczas opieki nad osobami z demencją, a także nazwy objawów, problemów i zachowań typowych dla tej choroby.

Chcecie dowiedzieć się więcej o aktywizacji? Polecamy internetowy kurs tworzony przez Akademię Opiekunek dla pracowników ATERIMA MED.


Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla Opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!