Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Zwierzęta domowe

Już jest najnowsza lekcja w naszym kursie niemieckiego dla Opiekunek! Tym razem dzięki Lenie poznacie nowego, nietypowego bohatera...

Basia lubi spotykać się ze swoją koleżanką po fachu – Leną, która pochodzi ze Słowacji. Obie są Opiekunkami, więc wspólnych tematów im nie brakuje. Tym razem Lena opowiedziała Basi, że jej podopieczna wzięła do siebie małego kotka – Maxa. Tym samym Lenie przybyło kilka dodatkowych obowiązków, jednak jak się okazuje mały kotek skradł serce nie tylko starszej pani...

W dialogach i listach słówek znajdziecie rozbudowane słownictwo i zwroty związane ze zwierzętami i opieką nad nimi. Przydadzą się one nie tylko miłośnikom psów i kotów. Przygotowaliśmy dla Was również ćwiczenia, które pomogą Wam utrwalić świeżo wyuczone słówka. Powodzenia!

ATERIMA MED a także lekcje niemieckiego z panią Basią obchodzą teraz swoje piąte urodziny! Dziękujemy wszystkim za wspólną naukę i zapraszamy po więcej.


Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla Opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15