Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Światowe Dni Młodzieży – utrudnienia w kontakcie z ATERIMA MED

Centrala naszej firmy znajduje się w Krakowie, gdzie od 25 lipca do 1 sierpnia odbywają się Światowe Dni Młodzieży. Tak duże wydarzenie wiąże się z utrudnieniami w całym mieście, również w pracy ATERIMA MED.

Staramy się, by nasi Opiekunowie oraz kandydaci do pracy z nami jak najmniej odczuli utrudnienia, na które nie mamy wpływu. Dlatego chcielibyśmy Was o nich uprzedzić.

W dniach 25 lipca-1 sierpnia nie będziemy mogli zaprosić Was na spotkania i rozmowy rekrutacyjne w naszym krakowskim biurze. Osoby z Krakowa i okolic, którym zależy na pilnym wyjeździe zachęcamy do skorzystania z możliwości rekrutacji online - szczegóły na jej temat pod nr tel. 12 341 15 15. Wszystkie pozostałe oddziały ATERIMA MED w całej Polsce będą pracowały bez zakłóceń (sprawdź tutaj, gdzie znajdują się nasze biura).

W ostatnie dni wydarzenia dojazd do naszej siedziby będzie niemożliwy i dlatego zmuszeni jesteśmy zamknąć krakowskie biuro w czwartek 28 lipca i piątek 29 lipca

Na spotkania w siedzibie firmy w Krakowie zapraszamy ponownie od 2 sierpnia.

Bardzo prosimy o zrozumienie. Więcej o Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie można przeczytać tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!