Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Światowe Dni Młodzieży – utrudnienia w kontakcie z ATERIMA MED

Centrala naszej firmy znajduje się w Krakowie, gdzie od 25 lipca do 1 sierpnia odbywają się Światowe Dni Młodzieży. Tak duże wydarzenie wiąże się z utrudnieniami w całym mieście, również w pracy ATERIMA MED.

Staramy się, by nasi Opiekunowie oraz kandydaci do pracy z nami jak najmniej odczuli utrudnienia, na które nie mamy wpływu. Dlatego chcielibyśmy Was o nich uprzedzić.

W dniach 25 lipca-1 sierpnia nie będziemy mogli zaprosić Was na spotkania i rozmowy rekrutacyjne w naszym krakowskim biurze. Osoby z Krakowa i okolic, którym zależy na pilnym wyjeździe zachęcamy do skorzystania z możliwości rekrutacji online - szczegóły na jej temat pod nr tel. 12 341 15 15. Wszystkie pozostałe oddziały ATERIMA MED w całej Polsce będą pracowały bez zakłóceń (sprawdź tutaj, gdzie znajdują się nasze biura).

W ostatnie dni wydarzenia dojazd do naszej siedziby będzie niemożliwy i dlatego zmuszeni jesteśmy zamknąć krakowskie biuro w czwartek 28 lipca i piątek 29 lipca

Na spotkania w siedzibie firmy w Krakowie zapraszamy ponownie od 2 sierpnia.

Bardzo prosimy o zrozumienie. Więcej o Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie można przeczytać tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy