Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Lekcja niemieckiego dla Opiekunek: Nawodnienie seniora

Zachęcamy do wspólnej nauki z naszą najnowszą, bardzo wakacyjną lekcją niemieckiego pod tytułem Getränkewünsche - czyli jak dbać o nawodnienie seniora. Tym razem Opiekunka Basia podpowiada, jak zachęcać podopiecznych do regularnego picia wody.

Latem szczególnie łatwo o odwodnienia bardzo groźne dla osób w podeszłym wieku. Ten problem dotyczy też pani Doris Schulz, którą opiekuje się Basia. Starsza pani na wszelkie sposoby unika picia zdrowych napojów – chętnie za to sięgałaby po tabletki i napoje, które zdecydowanie jej nie służą. Sprawdźcie, jak wtedy reaguje nasze bohaterka Basia.

W dialogach i listach słówek znajdziecie rozbudowane słownictwo i zwroty związane z różnymi rodzajami napojów. W sekcji ćwiczeń przygotowaliśmy dla Was przepis na lemoniadę. Aby nie było za łatwo, to część opisu trzeba uzupełnić samodzielnie!

Czy znacie już wyniki badania satysfakcji naszych Opiekunów? Zapraszamy do obejrzenia filmu z krótkim podsumowaniem tego, jak ATERIMA MED widzą nasi Pracownicy.

Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla Opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!