Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Lekcja niemieckiego dla Opiekunek: Nawodnienie seniora

Zachęcamy do wspólnej nauki z naszą najnowszą, bardzo wakacyjną lekcją niemieckiego pod tytułem Getränkewünsche - czyli jak dbać o nawodnienie seniora. Tym razem Opiekunka Basia podpowiada, jak zachęcać podopiecznych do regularnego picia wody.

Latem szczególnie łatwo o odwodnienia bardzo groźne dla osób w podeszłym wieku. Ten problem dotyczy też pani Doris Schulz, którą opiekuje się Basia. Starsza pani na wszelkie sposoby unika picia zdrowych napojów – chętnie za to sięgałaby po tabletki i napoje, które zdecydowanie jej nie służą. Sprawdźcie, jak wtedy reaguje nasze bohaterka Basia.

W dialogach i listach słówek znajdziecie rozbudowane słownictwo i zwroty związane z różnymi rodzajami napojów. W sekcji ćwiczeń przygotowaliśmy dla Was przepis na lemoniadę. Aby nie było za łatwo, to część opisu trzeba uzupełnić samodzielnie!

Czy znacie już wyniki badania satysfakcji naszych Opiekunów? Zapraszamy do obejrzenia filmu z krótkim podsumowaniem tego, jak ATERIMA MED widzą nasi Pracownicy.

Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla Opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy