Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Lekcja niemieckiego dla Opiekunek: A to Polska właśnie!

Za oknami lato w pełni, ale mamy nadzieję, że mimo tego znajdziecie czas i chęci na naukę z najnowszą lekcją niemieckiego w naszym kursie. Tym razem temat jest bardzo wakacyjny!

W lekcji numer 64 pod tytułem Bilder aus der Heimat - czyli a to Polska właśnie! pani Doris podpytuje swoją Opiekunkę o jej rodzinne strony. Basia opowiada więc starszej pani o Polsce, a przede wszystkim o swoim rodzinnym mieście – Krakowie. Obie panie rozmawiają o Wiśle, Wawelu i Kościele Mariackim. Na szczęście Basia ma ze sobą album o Krakowie, więc może pokazać swojej podopiecznej zdjęcia miejsc, o których opowiada.

W nowej lekcji znaleźć można wiele słówek i wyrażeń ułatwiających opowiadanie o rodzinnych stronach. Osoby bardziej zaawansowane zapraszamy również do nauki zgromadzonych na liście słówek ważniejszych nazw i terminów geograficznych.

Koniecznie spróbujcie swoich sił w naszym quizie pod lekcją – jesteśmy bardzo ciekawi, jak pójdzie Wam z małą powtórką z geografii.

Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15