Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Lekcja niemieckiego dla Opiekunek: A to Polska właśnie!

Za oknami lato w pełni, ale mamy nadzieję, że mimo tego znajdziecie czas i chęci na naukę z najnowszą lekcją niemieckiego w naszym kursie. Tym razem temat jest bardzo wakacyjny!

W lekcji numer 64 pod tytułem Bilder aus der Heimat - czyli a to Polska właśnie! pani Doris podpytuje swoją Opiekunkę o jej rodzinne strony. Basia opowiada więc starszej pani o Polsce, a przede wszystkim o swoim rodzinnym mieście – Krakowie. Obie panie rozmawiają o Wiśle, Wawelu i Kościele Mariackim. Na szczęście Basia ma ze sobą album o Krakowie, więc może pokazać swojej podopiecznej zdjęcia miejsc, o których opowiada.

W nowej lekcji znaleźć można wiele słówek i wyrażeń ułatwiających opowiadanie o rodzinnych stronach. Osoby bardziej zaawansowane zapraszamy również do nauki zgromadzonych na liście słówek ważniejszych nazw i terminów geograficznych.

Koniecznie spróbujcie swoich sił w naszym quizie pod lekcją – jesteśmy bardzo ciekawi, jak pójdzie Wam z małą powtórką z geografii.

Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!