Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Niemiecki dla Opiekunek: Orientacja w przestrzeni

Właśnie opublikowaliśmy najnowszą lekcję w naszym kursie niemieckiego! Zapraszamy do poznania kolejnej historii Opiekunki Basi Oleksy i jej podopiecznej, która tym razem ma problemy ze wzrokiem...

Najnowsza lekcja zainteresuje szczególnie wszystkich Opiekunów, którzy pracują z seniorami niedowidzącymi lub osobami, które maja problem z orientacją w przestrzeni. Pani Doris po wizycie u okulisty chwilowo bardzo słabo widzi i zupełnie sobie z tym nie radzi. Jej Opiekunka jest na szczęście tuż obok i pomaga jej dosłownie na każdym kroku.

W lekcji znajdziecie wiele wyrażeń związanych z widzeniem, a także mnóstwo wskazówek, które pomagają zlokalizować dany przedmiot lub miejsce. Jeśli więc chcecie nauczyć się, jak po niemiecku powiedzieć "naprzeciwko", "obok" czy "pod", to ta lekcja jest właśnie dla Was. Zerknijcie również koniecznie do Wersji do druku, gdzie w słowniczku zebraliśmy dla Was wszystkie ważniejsze kolory, kształty i jeszcze więcej słówek ułatwiających orientację.

Czy wiecie, że co miesiąc wysyłamy bezpłatny newsletter informujący, że na naszej stronie jest już nowa lekcja? Zapisać na niego można się tutaj


Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla Opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15