Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego: Depresja - symptomy i pomoc

Na naszej stronie jest już kolejna lekcja w najlepszym w Polsce kursie niemieckiego dla Opiekunów. Tym razem poruszamy niełatwy temat demencji u osób starszych.

W najnowszej lekcji Basia przywołała swoje wspomnienia z przypadkowego spotkania z dawną koleżanką swojej podopiecznej. Pani Brigitte była bardzo apatyczna i przygnębiona – nasza Opiekunka zauważyła u niej symptomy depresji. Dla pani Doris było to trudne przeżycie – nie mogła pogodzić się z faktem, że jej dawna znajoma tak bardzo się zmieniła. Przeczytajcie dialogi w lekcji i spróbujcie samodzielnie wyliczyć opisywane symptomy depresji.

W nowej lekcji znaleźć można wiele słówek i wyrażeń związanych z depresją, samopoczuciem i psychologią. Z kolei w naszym słowniczku (wersja PDF na końcu lekcji) przygotowaliśmy dla Was rozszerzoną listę słówek z zakresu uczuć i emocji. Przyda się szczególnie osobom, które chciałyby lepiej wyrażać swoje odczucia i stany emocjonalne.

Osobom dobrze mówiącym po niemiecku, jak i tym, którzy dopiero zaczynają naukę tego języka, polecamy bardzo mądrą radę Basi na początku lekcji.


Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!