Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Wymiana Opiekunek

Właśnie opublikowaliśmy najnowszą lekcję w naszym kursie niemieckiego! Zapraszamy do poznania kolejnej opowieści Opiekunki Basi Oleksy, która tym razem wspomina swój pierwszy zjazd do Polski. Nasz kurs ma już 60 lekcji!

Tym razem Basia cofa się w czasie i opowiada o tym, jak przygotowała swoją podopieczną i jej syna na swój pierwszy urlop i przyjazd zmienniczki. Jak myślicie, kogo było trudno przekonać – panią Doris czy pana Hansa? Zachęcamy do przeczytania najnowszej lekcji!

W lekcji znajdziecie wiele wyrażeń związanych z wymianą Opiekunek. Przed najbliższym zjazdem lub wyjazdem do Niemiec warto zerknąć na listę słówek, którą znajdziecie w „Wersji do druku”. Zebraliśmy tam zwroty związane z zastępstwem, ofertą pracy, pracodawcą czy harmonogramem pracy. Mamy nadzieję, że okażą się dla Was przydatne. Tradycyjnie zachęcamy również do zmierzenia się z przygotowanymi przez nas ćwiczeniami, które pomogą Wam sprawdzić i rozszerzyć słownictwo.

Polecamy Wam również nasz artykuł z poradami na temat tego, jak przygotować podopiecznego i dom przed przyjazdem zmienniczki.


Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla Opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15