Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Wymiana Opiekunek

Właśnie opublikowaliśmy najnowszą lekcję w naszym kursie niemieckiego! Zapraszamy do poznania kolejnej opowieści Opiekunki Basi Oleksy, która tym razem wspomina swój pierwszy zjazd do Polski. Nasz kurs ma już 60 lekcji!

Tym razem Basia cofa się w czasie i opowiada o tym, jak przygotowała swoją podopieczną i jej syna na swój pierwszy urlop i przyjazd zmienniczki. Jak myślicie, kogo było trudno przekonać – panią Doris czy pana Hansa? Zachęcamy do przeczytania najnowszej lekcji!

W lekcji znajdziecie wiele wyrażeń związanych z wymianą Opiekunek. Przed najbliższym zjazdem lub wyjazdem do Niemiec warto zerknąć na listę słówek, którą znajdziecie w „Wersji do druku”. Zebraliśmy tam zwroty związane z zastępstwem, ofertą pracy, pracodawcą czy harmonogramem pracy. Mamy nadzieję, że okażą się dla Was przydatne. Tradycyjnie zachęcamy również do zmierzenia się z przygotowanymi przez nas ćwiczeniami, które pomogą Wam sprawdzić i rozszerzyć słownictwo.

Polecamy Wam również nasz artykuł z poradami na temat tego, jak przygotować podopiecznego i dom przed przyjazdem zmienniczki.


Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla Opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!