Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Świąt z dużą dawką radości!

Wszystkim Opiekunom osób starszych w Niemczech życzymy na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia wiele radości. By wywołać uśmiech na twarzach naszych pracowników, przygotowaliśmy filmowe życzenia.  

Pracujący z nami Opiekunowie znają już pracowników Działu Obsługi Klienta, którzy są z nimi w kontakcie na co dzień. Tym razem przed kamerę zaprosiliśmy więc osoby pracujące w innych działach. Sęk w tym, że nie powiedzieliśmy im wszystkiego na temat nagrania…  :)

Czym ich zaskoczyliśmy?
Jak zareagowali na niespodziankę?

Sprawdźcie, oglądając nasz film:


Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy