Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Lekcja niemieckiego dla Opiekunek: Wizyta w kościele

Na naszej stronie jest już kolejna lekcja w  najlepszym w Polsce kursie niemieckiego dla Opiekunów. Tym razem proponujemy Wam temat wyjątkowo aktualny w grudniu – czyli historię związaną z wizytą w kościele.

Basia przywołała swoje wspomnienia z początków pracy w Monachium, kiedy to dowiedziała się, że w tym mieście można uczestniczyć we mszy odprawianej w języku polskim. Nie zastanawiając się długo, postanowiła skorzystać z tej okazji w najbliższą niedzielę podczas wychodnego. W lekcji przeczytacie rozmowę Opiekunki z panią Doris, między innymi o tym, w co wierzą Niemcy.

W nowej lekcji znaleźć można wiele słówek i wyrażeń związanych z kościołem i różnymi wyznaniami. Co więcej, w słowniczku (wersja PDF na końcu lekcji) przygotowaliśmy dla Was rozszerzoną listę słówek takich jak modlitwa, nabożeństwo czy parafia. Polecamy Wam również nasze ćwiczenia!

A jeśli zastanawiacie się, gdzie w Waszej okolicy odprawiane są w Niemczech msze po polsku, to wskazówki znajdziecie na końcu lekcji!


Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!