Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Łódź: zapraszamy do nowego biura!

Dobra wiadomość dla mieszkańców Łodzi – w Waszym mieście otworzyliśmy właśnie stacjonarne Regionalne Biuro Rekrutacyjne. Zapraszamy pod nowy adres, by podczas miłego spotkania porozmawiać o wyjazdach do Niemiec.

Regionalne Biuro Rekrutacyjne ATERIMA MED
ul. Kopernika 34
90-545 Łódź
tel.: 42 306 70 40
fax: 42 306 70 44
lodz@aterima-med.pl

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Na spotkania zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane pracą jako Opiekunka osób starszych w Niemczech.

Nie wiesz, czy to praca dla Ciebie? Przeczytaj nasz artykuł o warunkach pracy opiekunki osób starszych.

W celu umówienia się z nami w łódzkim biurze zapraszamy do wcześniejszego kontaktu pod podany powyżej numerem telefonu. 

Do zobaczenia!

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!