Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Zmieniamy adres w Szczecinie!

Ważna informacja dla osób ze Szczecina i okolic – przeprowadziliśmy się do nowego biura. Zapraszamy do odwiedzin w dogodniejszej dla Was lokalizacji. 

Regionalne Biuro Rekrutacyjne ATERIMA MED
ul. Piłsudskiego 31/2
70-461 Szczecin
tel.: 91 506 55 55
fax: 91 506 55 51
szczecin@aterima-med.pl 

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

20160104_103014Do odwiedzin ATERIMA MED w stolicy województwa zachodniopomorskiego zachęcamy wszystkich zainteresowanych pracą jako Opiekunka osób starszych w Niemczech. Na zatrudnienie mogą liczyć zarówno osoby, które od dawna pracują z seniorami, jak i te, które dopiero planują podjęcie pracy w roli opiekuna. Najważniejsze wymagania stawiane przez naszych rekruterów to przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego i doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą.

Jak do nas trafić?

mapka_SzczecinNasi pracownicy w pełnej gotowości czekają na Was, by podczas miłego spotkania porozmawiać o wyjazdach do Niemiec. W celu umówienia się z nami w Szczecińskim biurze zapraszamy do wcześniejszego kontaktu pod podany powyżej numerem telefonu. 

Do zobaczenia!


Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy