Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Lekcja niemieckiego dla Opiekunek: Historia z biżuterią

Właśnie opublikowaliśmy najnowszą lekcję w naszym kursie niemieckiego! Zapraszamy do poznania kolejnej przygody Opiekunki Basi Oleksy i jej podopiecznej – Doris Schulz. Nie zapomnijcie posłuchać nagrań audio!

W najnowszej lekcji Basia opowiada kolejną historię pokazującą rozwój choroby pani Doris. Tym razem okazało się, że starsza pani chce w nietypowy sposób podziękować Opiekunce za jej troskę i codzienne starania. W prezencie przygotowała …łańcuszek z diamentami! Sprawdźcie, co działo się dalej!

W lekcji znajdziecie wyrażenia związane z podarkami. Wkrótce Święta Bożego Narodzenia, więc pomyśleliśmy, że przyda Wam się również rozszerzona lista tego typu zwrotów i słówek. Dlatego w słowniczku przygotowaliśmy dla Was tłumaczenie i wymowę różnego rodzaju wstążek, opakowań, bonów oraz okazji, które zachęcają do wręczania sobie prezentów.


Polecamy Wam również artykuł z poradami na temat tego, kiedy i co można podarować lub przyjąć od podopiecznego. Znaleźć go można tutaj


Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy