Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Lekcja niemieckiego dla Opiekunek: Historia z biżuterią

Właśnie opublikowaliśmy najnowszą lekcję w naszym kursie niemieckiego! Zapraszamy do poznania kolejnej przygody Opiekunki Basi Oleksy i jej podopiecznej – Doris Schulz. Nie zapomnijcie posłuchać nagrań audio!

W najnowszej lekcji Basia opowiada kolejną historię pokazującą rozwój choroby pani Doris. Tym razem okazało się, że starsza pani chce w nietypowy sposób podziękować Opiekunce za jej troskę i codzienne starania. W prezencie przygotowała …łańcuszek z diamentami! Sprawdźcie, co działo się dalej!

W lekcji znajdziecie wyrażenia związane z podarkami. Wkrótce Święta Bożego Narodzenia, więc pomyśleliśmy, że przyda Wam się również rozszerzona lista tego typu zwrotów i słówek. Dlatego w słowniczku przygotowaliśmy dla Was tłumaczenie i wymowę różnego rodzaju wstążek, opakowań, bonów oraz okazji, które zachęcają do wręczania sobie prezentów.


Polecamy Wam również artykuł z poradami na temat tego, kiedy i co można podarować lub przyjąć od podopiecznego. Znaleźć go można tutaj


Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15